Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek? Hogyan szakítsak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan szakítsak vele?

Figyelt kérdés

A pasimmal még csak kb 2hónapja vagyok együtt de minden áldott nap látni akar. és már kezd elegem lenni belőle. Lehet az a baja, hogy nincs munkája? Megértem hogy szeret de szerintem nem igazán fogja fel, hogy én még tanulok és tanulnom kell. Szakítsak vele? Mit tegyek??

Normális válaszokat szeretnék.



2013. ápr. 1. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem inkább előbb beszéld meg vele. és örülj, hogy annyira fontos vagy neki, hogy minden nap látni akar, még akkor is, ha ez lehetetlen. mondd el neki őszintén, hogy nem tudsz vele minden nap találkozni, inkább hívjon föl, és beszélgessetek, de neked minden nap egy rand nem fér bele.
2013. ápr. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele. úristen. néma gyereknek anyja sem érti a szavát, tudod.. de tudod mit, inkább szakíts. NEKED MÉG nem való párkapcsolat-.-
2013. ápr. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerinted nem próbáltam vele beszélni? Olyan hülye nem vagyok hogy nem ülök le vele beszélni. akkor nem írtam volna ki a kérdést.
2013. ápr. 1. 22:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor találkozz vele, ha tanul is veled (kikérdez, segít megjegyezni esetleg elmagyarázni a nehezebb részeket).
2013. ápr. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha nem tudja elfogadni, akkor próbáld meg vele azt megbeszélni, hogy arra az időre (május elejéig, kell kb. komolyan húzni a suliban?) jegeljétek a kapcsolatot.

Nem végleges szakítás csak szünet, hétvégenkénti találkozásokkal.

hm? :)

2013. ápr. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen. Köszönöm. :)
2013. ápr. 1. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!