Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Unom már ezt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Unom már ezt. Szakítsak vele?

Figyelt kérdés

előre is megkérném hogy hanyagoljátok az olyan kommenteket hogy 'ez szánalmas' stb stb..

szóval a sráccal 1 hónapja vagyunk együtt, 1 városban lakunk, és amikor nem tudunk találkozni olyankor facebookon beszélgetünk, de lassan 2 hete mintha nem is érdekelném..

már 1 hete nem találkoztunk és megse kérdezi hogy tudnánk-e talizni vagy valami.. aztán még mondogatja hogy 'így hiányzol,úgy hiányzol..' fbre is allig jön már fel, naponta max fél órát vagy 1 órát de azt is úgy hogy amikor épp kedve van felnéz aztán vissza ír és ennyi.. suliba teljessen más városba jár, meg én is.. és azért kicsit zavar hogy sose tudom hogy kivel mikor hogyan mit csinál meg hogy mivan vele.. és még csak talizni se talizunk..meg lelép fb-ről annyitse mond hogy cső énmeg 5 percenként nézem hátha feljön..de semmi.. kicsit meg is haragudtam rá ezek miatt és azt mondta hogy ő nem lesz a nap 24órájába fb-n.. amikor senki nem mondta.. nekem annyi bőven elég lenne ha legalább 1 órát lenne normálisan és nem csak úgy hogy amikor unatkozik felnéz..

és utána bocsánatot kért hogy igazam van, de azóta is ugyanezt folytatja.. meg nemis talizunk:| mit tegyek? az elején tökre nem ilyen volt.. szinte minden nap talizni akart, meg beszélgetett velem sokat.. mostmeg 2 hete szinte allig beszélünk.. szakítsak vele??úgy érzem hiába próbálom elmagyarázni neki a dolgot...

16/L


2013. ápr. 6. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennek így nincs értelme, szakíts.
2013. ápr. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha nem változott ennyi beszélgetés után sem, akkor ennyi.
2013. ápr. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

vagy ha nem is szakítani de mit tehetnék még??

mert igazából nagyon szeretem, és nemtom:|| talán eddig őt szerettem a legjobban ,más kapcsolataimhoz képest:\ és félek hogy elveszítem..

2013. ápr. 6. 11:43
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ő viszont ezek szerint nem fél attól, hogy elveszít téged. Szerintem milyen kapcsolat az, ahol csak az egyik fél akar találkozni a másikkal? Ráadásul beszéltél már vele, nem változott semmi, akkor?

Csak megalázod magad, ha továbbra is még te erőlködsz azon, hogy legyen valami kontakt köztetek.

2013. ápr. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*szerinted
2013. ápr. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 B67 válasza:
Csajszi, nekem is kb ugyanez a problémám. Csütörtökön szakítok is vele. Hidd el találsz olyat, aki megbecsül majd és szeret téged. Mert ő nem szeret téged, ez nyilvánvaló. És tudom, h fáj, de hidd el jön majd valaki, aki igazán becsülni, szeretni és tisztelni fog :)
2013. ápr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!