Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lesz velünk? Mit akar?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz velünk? Mit akar? Barátok vagyunk még, vagy már több?

Figyelt kérdés
Van egy fiúbarátom, aki mindig megölel, sokat bókol, voltunk ketten és barátokkal is moziba, és szereti ha bújok, kézenfogva koriztunk stb. Holnap ketten megyünk sétálni, beszélgetni és nem tudom, mi lesz. Akiknek elmondtam mindent rólunk, azt mondták, többet akar, de október óta nem tesz semmit, nem járunk, de többek vagyunk szimpla barátoknál. Valamiért úgy érzem, mst történni fog valami. MI a véleményetek?

2013. márc. 16. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon lassan, de összejöttök majd.
2013. márc. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy lesz valami vagy friendzone.
2013. márc. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az első kérdező: miért látod így?

második: én is így vagyk vele :DDD

2013. márc. 16. 22:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Figyelj :) velem is ugyan ez volt. Én például megkérdeztem, hogy miért vagyunk ennyire közel egymáshoz, hogy szerintem átléptük a barát kategóriát.. erre annyit mondott: Tudja, és hogy ő nagyon szeretné, ha nem csak barátok lennénk... a gáz, ott volt, hogy van barátom :ss :) de neked sok sikert :)
2013. márc. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!