Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jól látom, hogy megérett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól látom, hogy megérett a kapcsolatunk a szakításra?

Figyelt kérdés

3 éves kapcsolat. Az egyik dolog, ami miatt ezt gondolom, az az, hogy 3 év alatt nem jutottunk el még addig sem, hogy összeköltözzünk. A barátom részéről még beszélgetés szintjén sem merült fel. Ha pedig én hoztam szóba, hogy talán el kellene gondolkodni azon, hogy akar-e velem közös jövőt, akkor rögtön hisztis voltam, és már megint miért cirkuszolok vele.

Nem a gyerektéma miatt kérdeztem tőle, hanem azért, hogy számíthatok-e arra, hogy velem akar élni egy fedél alatt vagy nem. Szerintem ezt azért 3 év alatt el kellett volna tudnia dönteni.

A másik dolog a szex. Tavaly összesen 10 alkalommal szeretkeztünk az idén pedig eddig egyszer. Ha ezt szóvá tettem neki, akkor a következő válaszokat adta nekem. Milyen egy szexmániás csaj vagyok, nem csak arról szól egy kapcsolat. Illetve, hogy az én koromban (35 leszek júniusban) minek akarok már ennyit szexelni. Az első két évben ezzel nem volt probléma, mert a heti 1-2 mindig megvolt. Ez nekem is mondjuk, hogy elég volt, bár el tudtam volna viselni többet is, de ez még azért elviselhető volt.

Szóval érdemes még időt fektetni ebbe a kapcsolatba, vagy sem?

34/N 45/F



2013. ápr. 24. 20:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit későn kapcsolsz.
2013. ápr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnos szerintem igen,de meg kellene mindent beszélni szépen még egyszer.
2013. ápr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem minek pocsékoltál el 3 évet erre az emberre...

Szakíts vele, tényleg semmi értelme így, egyértelmű, hogy nem tervez veled hosszútávon.

2013. ápr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez első két évet nem éreztem egyáltalán időpocsékolásnak. Vártam, nem akartam sürgetni. Tudom, hogy a férfiaknak nem olyan könnyű eldönteni, hogy mégis mit akarnak egyáltalán. Legalábbis ilyen tapasztalataim vannak. De azért gondolom ennyi idő után már elvárható, hogy tudja mit akar.
2013. ápr. 24. 20:59
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudja ő nagyon jól csak nem meri megmondani.
2013. ápr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És szerinted rá lehet valahogy venni arra, hogy legyen már gerince ahhoz, hogy megmondja?
2013. ápr. 24. 21:03
 7/11 anonim ***** válasza:
7 Nem. A pasik nagyon nagy többsége nem arról híres neves, hogy gerince lenne, főleg ha rendezni kell a dolgokat:D
2013. ápr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egy nőnek minimum illene tudnia mikor kell felállni egy ilyen helyzetből.Már ha nő.
2013. ápr. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kösz. Sajnos ettől tartottam én is.

De akkor majd én rendezem a dolgokat helyette is.

2013. ápr. 24. 21:07
 10/11 anonim ***** válasza:

Nagyon úgy tűnik, hogy már döntöttél. (nem alaptalanul)

Esetleg utolsó beszélgetésre leülhettek, ha marad nézeteinél, tudod mit csinálj.

2013. ápr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!