Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lakásfelújítás alatt tönkremeg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lakásfelújítás alatt tönkremegy a kapcsolatunk? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Tavaly vettünk házat a párommal és azt újítgatjuk, de úgy érzem ez a kapcsolatunk rovására megy, egyre több problémánk van, nincs olyan hét, hogy ne veszekedjünk. Unom, hogy csak üres igéreteket kapok, amit jobb esetben betart egy darabig utána pedig "elfelejtettem" szitu alá bújik. Nem tudok már hinni benne. Elbizonytalanodtam a kapcsolatunkat illetően, hogy szeretem-e még vagy már nem?Félek, hogy elhamarkodtuk ezt a vegyünk házat, költözzünk majd össze dolgot.

Nem tudom miévő legyen.

Voltatok már ilyen szituációban? És mi lett belőle?



2013. ápr. 22. 07:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Mennyi ideje vagytok együtt? Milyen problémák merültek fel?
2013. ápr. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nem a lakásfelújítással van a baj!

Ha már most így gondolkoztok, akkor sose voltatok egy pár!

2013. ápr. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

... vegyünk házat, költözzünk majd össze...


Szóval, ha a vásárlás előtt nem éltetek együtt, akkor igen, a vásárlást nagyon-nagyon elhamarkodtátok. Ugyanis az való igaz, hogy "lakva ismered meg a másikat"!

Ilyen komoly pénzügyi kérdés eldöntése előtt bizony minimum 1 év együttélés nem ártott volna!


A kapcsolat nem a felújítás miatt megy tönkre, hanem mert alapjaiban még a párod nem érett meg arra a felelősségre, ami kell egy elkötelezett párkapcsolathoz, hogy valamit igérek, akkor azt megteszem, hogy a fontos dolgokat nem felejtem, stb. stb.

2013. ápr. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Valamivel több, mint 3 és fél éve vagyunk együtt. Kapcsolatunk első 2 évében minden remek volt, a felegekben éreztem magam. Többet törődött velem, testileg és lelkileg egyaránt. A szex sem olyan már, mint volt, van, hogy havi 2-3 alkalommal vagyunk csak együtt, és ha felhozom neki pl jövőhéten, hogy kevesett vagyunk együtt a válasza rá "hisz múlthéten együtt voltunk"...

Az üres ígéreteket egyrészt a törődésre értettem.

Nem nyújtja már azt a boldogságot, biztonság érzetet, mint 1 évvel ezelőttig. Tudom, hogy szeret és, hogy nincs senkije, de ha rá kérdezek, hogy miért nem tartja az igéreteit nem tudja a választ. És olyankor igen kiugrik a számon, hogy akkor nem is szeret annyira amennyire mondja, olyankor ő van felháborodva.Tegnap este a fejemhez vágta, hogy miattam vettünk házat. De érdekes, hogy tökre örült akkor, hogy nézelődünk, komoly a kapcsolatunk stb.

Nem tudom mitévő legyek!

2013. ápr. 22. 08:15
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Ülj le vele. Mondd el neki mit érzel, nyugodtan. Máshogy nem megy. Hátha felébreszti őt, hogy elveszthet téged. Lehet kissé ellaposodott a kapcsolatotok. ( sőt biztos, ha így viselkedik)
2013. ápr. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"Kapcsolatunk első 2 évében minden remek volt, a felegekben éreztem magam."

Kedvesem, ez mindenkinél így van! Aztán jönnek a földi gondok, itt dől el a kapcsolat.

Harkonnennek igaza van! Nem vagytok egymáshoz valók, ha az alapvető dolgokban nem tudtok megegyezni.

Micsoda problémáitok vannak, milyen színű legyen a fal, vagy hová tegyük a szekrényt, kitől vegyünk ablakot?!

Na, gondolj bele, ha még tíz évig együtt éltek, lesz két gyereketek, akkor mikről kell majd vitázni, dönteni!? Tényleg ezt akarod?

Beszélj a pároddal, lehet, csak félreértések sorozata, de lehet, nem illetek össze.


Egy dolog a kémia, és más a realitás.

2013. ápr. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%
Sajnos nem illetek össze, a szex, ha már "csak" ennyi, mi lesz később? Egyáltalán mire kellesz neki?
2013. ápr. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Arra nem gondoltál még hogy mindketten fáradtak és elgyötörtek vagytok?

A nagy felelősség minden kapcsolatra erős hatást gyakorol. Ilyen az is amikor egy pár gyermeket vállal...

Ezeken a problémákon át kell mennie a kapcsolatnak, együtt kell megoldjátok és óriási türelmet kell gyakorolni a másik felé, hiszen mindenki másképp reagál a különböző stressz helyzetekre.

2013. ápr. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Már nagyon sokszor leültem vele megbeszélni a problémáinkat, akkor mindig megígéri, hogy másképp lesz stb. és egy darabig tartja majd nem, mert hát ő szerinte "betartottam nem?" ja egy darabig...

És már azt is unom, hogy mindig én hozom fel ha valami nem okés, őneki miért is kellene...

2013. ápr. 22. 08:51
 10/16 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én már 1 éve türelmes vagyok
2013. ápr. 22. 08:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!