Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kérem valaki adjon tanácsot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérem valaki adjon tanácsot, köszönöm! (többi lent? )

Figyelt kérdés

Tegnap szakítottunk a barátnőmmel.


Forr bennem az indulat, feszültség, idegesség, bánat, szomorúság, agresszivitás.. nem sokat aludtam az éjjel, talán két órát..


Igazságtalan volt, engem hibáztatott, ocsmány dolgokat mondott, megalázott..


Az ideg dolgozik bennem ezerrel.. szeretem, de egyben gyűlölöm is.. nem tudok mit kezdeni magammal..


Ezt senkinek nem kívánom.. Mit tegyek?


F/19



2013. máj. 18. 08:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Én várnék... A csajok ezt át szokták gondolni és ha rájönnek, hogy mit írtak, majd keres és próbál javítani :) 21L
2013. máj. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

De tegyük hozzá, hogy a nők nagyon kis %a ismeri be azt ha hibázott (áldott legyen mindegyik aki öszintén beismeri) szóval ezügyben semmit nem tehetsz, csak azt, hogy felemelelt fövel elmész beb*szni a haverokkal aztán pár nap alatt kihevered az egészet.


Ez van ezt kell szeretni... :/

2013. máj. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindig az alázza a másikat, és mutogat jobban-akinek a háza ég.
2013. máj. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A legveszélyesebb meg az, aki egy szót nem szól.
2013. máj. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Zene és valamibe verd szét a kezed add ki agressziót a düht aztán ha lenyugodtál és kitisztultál rájössz hogy ő nem szeretett igazán :)
2013. máj. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

1. Menj el futni, vezesd le a feszkot

2. Talalkozz baratokkal, valakivel, akinek legalabb reszben el tudod mondani, mi tortent veled

3. A nok mindig vissza akarnak jonni. De te addigra mar tul leszel ezen az egeszen

2013. máj. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!