Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki adjon tanácsot, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki adjon tanácsot, hogy tudnám elfogadtatni szüleimmel, hogy lánnyal vagyok együtt?! 21/L (többi lent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 2éve jöttem rá hogy a lányok is érdekelnek. 1éve nincs kapcsolatom fiúval. fél éve kezdtem először lánnyal járni, előzö barátnőmet hazahoztam, de csak mint szimpla barátnő, anyu viszont rájött hogy nem csak szimpla barátnő. Kiakadt és mondta hogy Ő ezt nem tudja elfogadni, és válasszak... Választottam.. Anyut...

Jelenleg ismét egy barátnőm van, 3.5hónapja...Nagyon szeretem, és anyukám nem tudja hogy van, mindig hazudozok hova megyek. Barátnőmnél nem nagyon tudok aludni, mert már kifogytam a kamuzásból. Azt tudja hogy ha megyek valahova akkor pasihoz megyek. De kételkedik, mert mindig kérdezi hogy tuti fiúval voltam-e...

A lényeg, hogy aki volt/ van ilyen helyzetbe adjon nekem tanácsot, hogy tudjam megértetni anyukámmal hogy lányt szeretek, és hogy mit tegyek hogy elfogadja!?

Köszönöm.



2013. jan. 6. 21:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
tudom, nem ezen van a hangsúly, de ha tudsz költözz el, akkor nem tud beleszólni. Sajnos ha nem érti meg nem tudsz vele mit csinálni, de a lánya vagy.. ha szeret el kell hogy fogadjon így, és azt akit te szeretsz..
2013. jan. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Ha szeret el fogja fogadni. Ha nem, ne aggódj észhez tér. Mondd el neki hogy te így vagy boldog. Sok sikert!
2013. jan. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom mindenképp majd, és a költözés is már tervben van, csak kicsit nehezebb mint ahogy elterveztük :S
2013. jan. 6. 21:54
 4/13 female_superiority ***** válasza:
100%

Hát nekem nem fogadták el. Jó tíz éve nem beszéltem velük.

31/N

2013. jan. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk még csak fiatal vagyok és még barátnőm se volt többnyire pont ezért. De beláttam ha lesz ugyse titkolhatom örökké. Ugyhogy beszéltem anyuval. Persze kiakadt tiszta ideg volt. Napokig nem is beszélt velem. Aztán elkezdte magában keresni a hibát szóval elég rossz volt. De lenyugodott egy kicsit és akkor megint elkezdtünk beszélni. Persze mondtam neki hogy majd ide hozom a lányt és akkor lecsekkolhatja mire megint kiakadt hogy ide nem hozhatok semilyen lányt. Mondtam neki hogy akkor hazudni fogok és azt nem szeretnék de fogok mert fiuval nem fogok összejönni. Aztán megint kiakadt mondta hogy arra ugy is rájön. Megkérdeztem tőle hogy számít e neki valamennyit is az hogy a lányát boldognak lássa? Az hogy kivel az részlet kérdés. Aztán ezen elgondolkozott. Azóta beszél velem. Erről már nem beszéltünk egy ideje. Majd ha egyszer ugyalakul megint beszélek vele addig is hagyom barátkozni a helyzettel. Nem tudom ezzel menyit segítetem. De szerintem az hogy fontos egy anyának hogy a gyereke boldog legyen az minden anyára igaz. Sok sikert!
2013. jan. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát Kérdező, ilyenkor tényleg örülök, hogy nem vagyok ebben a helyzetben, nagyon nehéz lehet. :/ Én is leszbikus vagyok, szerencsére anyukám teljesen elfogad ilyennek, de ha nem így lenne, nem is tudom, hogy élném túl. De ettől függetlenül azért írok neked :) Szerintem ha anyukád igazán szeret téged és azt szeretné, hogy boldog legyél, akkor előbb-utóbb el fogja fogadni, hogy te a lányokat szereted. Ha nem is most rögtön, de az idő múlásával mindenképp. Biztos annak sem örülne, ha azt látná, hogy egy fiúval élsz boldogtalanul. Az a baj, hogy az anyák többsége nincs ilyesmire felkészülve, pedig ezzel is számolni kéne, amikor valaki gyereket vállal. (Persze ezt nem bántásból mondom.) Én is csak azt tudom ajánlani, hogy próbáld neki valahogy megmagyarázni, hogy te így vagy boldog. Remélem, hogy megoldódik a helyzeted, és mindenki olyané, aki ugyanezt éli át.

19/L

2013. jan. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Lassan összeszedem a bátorságom, és elmondom Neki, mert ebbe én bolondulok bele így...
2013. jan. 7. 22:18
 8/13 Joe Makepeace ***** válasza:
SZIA! Sikerült megoldanod a helyzetet, vagy esetleg még a költözésen agyalsz? Drukkolok neked nagyon, azért kérdezem! Ha gondolod priviben is várom a válaszod. Én ugyan fiú vagyok, de azért talán tudnék ebben segíteni neked!
2013. jan. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

én először az első barátnőmmel buktam le, fél évig bírtam elviselni a patáliát, majd megindult a hazudozás

két évig csináltam, a szakításunkat is el kellett titkolnom, borzalmas volt

a mostani barátnőmet három hónap után elmondtam, nem akartam még egyszer végig csinálni azt a tortúrát amit hazudozások meg a bűntudat okoz....

rosszul fogadta ismét, de már nagyjából megemésztette, mondjuk a barátnőmre nem kíváncsi

ja és az megnyugtatta valamennyire, hogy szeretnék gyereket egyszer

remélem tudtam segíteni

18/L

2013. jan. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek... nekem is nagy a bűntudatom, de még a hazudozás téren tartok...egyszerüen nem tudok elé állni és megmondani hogy mi a helyzet... :(
2013. jan. 30. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!