Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez a szakítás előjele? Le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a szakítás előjele? Le akar építeni? Más nő van a képben?

Figyelt kérdés
Barátom iszonyú pokróc velem pár napja.Próbáltam puhatolózni,mi a gondja,de elmondása szerint ˝csak fáradt˝.Távkapcsolatban vagyunk,kb péntekig az volt neki az első,hogy rohant a géphez,beszámolt a napjáról,most meg körülbelül mintha bújkálna előlem.Ha felmegyek,lemegy,telefonon nem elérhető.Nem vesztünk össze semmin,rejtegetnivalóm nincsen.2,5 hónapja vagyunk együtt.Az is felmerült bennem,hogy talán nővel van,de az annyira nem jellemző rá,és egyáltalán ez az egész viselkedés nem jellemző rá.Nem értem.Volt már valaki hasonló helyzetben?

2013. máj. 26. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet a szakítás előjele, de lehet más is. Például fáradt :)
2013. máj. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha most találgatnom kéne, akkor azt mondanám, hogy 75% h más nővel van. De ez csak egy tipp.
2013. máj. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nálunk is ez volt és nő volt a dologban
2013. máj. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez a baj a tackapcsolatokkal a környezetében elő hús vér nőkkel nem tudod felvenni a versenyt
2013. máj. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, és ex volt a képben. De talán beszélned kéne vele komolyan. De, ha csak azt mondja fáradt akkor lehet, hogy fáradt. Ne idegeskedj fölöslegesen majd kiderül :)
2013. máj. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!