Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak? Az a gondom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Az a gondom hogy úgy érzem már nem hiszek a kapcsolatukban a páromban sem hiszek már! Szeretem nagyon! Jó ember de a veszekedések és magamra hagyott sokszor amikor szükségem lett volna rá! Úgy érzem nem tud megérteni sem megvigasztalni

Figyelt kérdés
A párom fiatalabb 2 évvel és én vagyok az első komoly kapcsolata!

2013. máj. 29. 13:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Ha szereted: párterápia, őszinte beszélgetések

Ha nem szereted: szakítás, lehetőleg higgadt, kulturált módon

2013. máj. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Szeretem!A párterápiára én is gondoltam már!Sajnos a beszélgetések itthon sehova sem vezetek eddig!Úgy érzem neki mindegy mi lesz velük!
2013. máj. 29. 13:55
 3/26 anonim ***** válasza:

Ha neki mindegy, akkor veszett fejsze nyele... szakítanotok kéne...

29 F

2013. máj. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Este kért új esélyt hogy hagy porbálja meg rendbe hozni a dolgokat!Ma este kiderül minden!A ruháit össze pakoltam sajnos én bennem valami már nagyon össze tört!Szerintetek mennyi időt adjak még neki?
2013. máj. 29. 14:03
 5/26 anonim ***** válasza:

És ő benned hisz? Te nem változtál semmit? Te nem tettél nem követtél el semmit? Te úgy érzed te tökéletes voltál és mindent jól csináltál?


amúgy ha sz*rik bele akkor nincs értelme

2013. máj. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Én is vagyok idióta sokszor, de komolyan kérni kell azt hogy dicsérjen hogy simogasson többet mert magától ezt nem nagyon tette!Érzékeny vagyok talán túlságosan is!Elismerte nem bánt velem úgy ahogy megérdemeltem volna!Sajnos a szerelmünk gyümölcsét nem tudtuk megtartani mert fiatal volt még a kapcsolatunk és az anyagiak sem voltak rendben!Én az abortusz miatt nagyon padlóra kerültem!Nagyon szerettem volna a picurkánkat!Nem volt mellettem a gyászban inkább a barátjával filmezett!Engem a legjobb barátom vigasztalt mert már úgy éreztem bele őrülök a fájdalomba amit a kicsi elvetetése okozott!A páromtól vártam volna a támaszt de legmélyebb ponton is csak egy adag g_cinek nevezte a picurkánkat meg hogy mit siratom!Valahogy azt hiszem akkor megszakadt bennem a bizalom a hitem bennük!Szerintetek helyre lehet még hozni a dolgainkat?Köszönöm a válaszokat!
2013. máj. 29. 14:22
 7/26 anonim ***** válasza:
Az utolsó kommentedben ott a válasz! Én egy pillanatig sem maradnék vele tovább! Mi az hogy elvetette a gyereket, és utána nem volt melletted? A haverjaival filmet nézett ahelyett hogy vigasztalt volna? Arról nem is beszélve, hogy a gyereket egy kis garab g***nek nevete. Ez az ember benne van a meleg pocsolyában tudja hogy a hűséges kis kutyája (igen TE) ott lesz vele, és akármit megtehet vele. Neki így kényelmes mert van akit k*rogethat, aki főz rá mos rá takarít rá. De ha dobod akkor meg elkezd teperni utánad és ha vagy (már megbocsáss) olyan h*lye hogy visszafogadd akkor 1-2 hónapig minden oké lesz aztán meg minden visszazökken a régi kerékvágásba és te újra szenvedni fogsz. Ja nálam alaptétel, hogy az első gyereket nem vetetem el, mert esetleg a kaparással örökre meddővé tesznek. Ha meg anyagilag nem lehetett volna megoldható, miért nem adtátok örökbe? De visszatérve a pasidhoz: szerintem lapát, mert már éppen eleget szenvedtél miatta, és az írásodból kitűnik, hogy az önbecsülésedet teljesen tönkrevágta. Sőt még egy ijesztő dolgot is javasolnék: egy darabig ne keress magadnak újabb párt, és menj el terápiára, hogy segítsenek neked lelkileg rendbejönni. Ezzel a pasival meg mindennemű kapcsolatot bonts! 29/N
2013. máj. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
*adag
2013. máj. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Aki egy adag g.ecinek nevezi a saját meg nem született gyerekét az a szarnál is kevesebbet ér. Az ilyen tetvek minek tudnak szaporodni! Szerintem keress egy normális embert, és legközelebb ha véletlenül teherbe esnél ne vetesd el a gyereket, mert ha olyat teszel amivel nem értesz egyet és bűntudatot okoz, az olyan mintha arconköpnéd magad a tükörben.
2013. máj. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!Istenem komolyan olyan igazatok van!Mesélhetnék még cifra dolgokat pl hogy műtét előtt másik nőt nézegetett a szemem láttára és nem volt rest emlékeztetni hogy olyan mint a volt nője és hogy a csaj angyalarcú!Megrángatott terhesen az egyik veszekedésünk alkalmával ami után még én vagyok a h-lye engedjem el ha elborul az agya!Még a kapcsolatunk elején közölte hogy 3 éve jobban néztem ki és hogy inkább azzal a lánnyal jött volna össze meg hogy ő nem is kezdett 165 alatt lányokkal soha semmit!Én 160 centi vagyok!Minden ó varos lotyó szép de én kövér vagyok meg képtelen bármire is hányszor de hányszor bántott ezzel!Meg sok sok minden még amit nem részleteznék!Igen nyugodtan nevezetek ostoba p csának mert az vagyok hogy ezt tűröm!Az már számomra is világos az hogy én szeretem kevés!Az önbecsülésem tényleg a bányász béke feneke alatt van!Nem vagyok könnyű eset én sem!Nem vagyok hibátlan!De ezt nem érdemeltem meg!
2013. máj. 29. 18:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!