Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért van ez? Mit lehet tenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Mit lehet tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
Szakítottunk a barátommal. ugye minden nap egy csomó levelet kaptam tőle. ÉS most, hogy már nem ír olyan rossz. Eddig olyan boldog voltam, hogy szakítottunk, de már nem. Hiányzik. És nélküle olyan egyedül érzem magam..

2013. jún. 21. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Eddig jól esett a kiss.egdnek, hogy nyomult, és megalázkodott. Te pedig már csak azért sem engedtél neki..


Amikor meg belátta, hogy felesleges veled foglalkozni, akkor meg kellene ugye?


Jó hülye vagy:. Hagyd békén a pucust.

2013. jún. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Félre értettél, hibáztam egy hazugság miatt. de együtt maradtunk, de folyton a tudtom ra adta, hogy hibáztam és én már nem bírtam mivel elismertem. így szakítottam vele. Én vele! érted?
2013. jún. 21. 22:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Arra értettem, hogy szakítás után ő írt neked. Te nem foglalkoztál vele. Most pedig, hogy nem ír, már hiányzik. Nem is igazán ő hiányzik neked, hanem, hogy megalázkodik a levelekkel előtted:D
2013. jún. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem írt aztán.. :/ azok a szerelmes level hiányoznak amiket akkor írt amikor jártunk, szakításunk után már nem írtunk egymásnak..
2013. jún. 21. 22:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor írj neki te egyet, ha eddig mindig ő írt! :)
2013. jún. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudod, egy nőt a férfi teszi nőiessé. Jó, ha van egy férfi mellettünk, még akkor is, ha ez viszonzatlan. Mármint nem arra értem, hogy járj vele akkor is, ha nem akarsz, hanem csak szimplán jót tesz a közérzetnek, ha randizgatsz, szépnek tartanak és ezt mondogatják is. Ezt meg lehet szokni, jó érzés, ám egy idő után már olyan, mint a lélegzés. Átlagos és csak akkor vesszük észre, mekkora fájdalmat okoz a hiánya, ha már nincs.

Ismerkedj új emberekkel, randizgass, beszélgess! :)

2013. jún. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2013. jún. 26. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!