Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni féltékenységem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni féltékenységem ellen?

Figyelt kérdés

Nagyon féltékeny vagyok sajnos egyszerűen már csak az zavar ha más nőkkel beszélget.

Ez lehet azért mert már csaltak meg de az nem ő volt. Mániákus lettem?

Már direkt olyan pasit kerestem h ne keljen senkinek, és mégis van aki úgy látom akar tőle valamit. Kiborít a gondolat h elcsábítsák tőlem megalázó lenne megint átélni amit ex-emel. De nem merném arra kérni h ne beszéljen más nőkkel legalábbis azokkal akikkel én nem engedném.



2013. ápr. 28. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg megbízni benne :) esetleg mond el neki szépen higgadtan h nem arra kéred h ne beszéljen lányokkal csak h mi történt veled és h emiatt féltékeny vagy :)
2013. ápr. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg felülkerekedni rajta és lazábban felfogni az egészet! Tudom hogy nagyon nehéz, mert én is féltékeny típus vagyok, de hidd el, ha teljesen nem is tudod megszüntetni az érzést, azért tudatosan sikerülhet tompítani rajta!
2013. ápr. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
"már direkt olyan pasit kerestem, hogy ne kelljen senkinek", ez mi??? borzasztó önértékelési problémáid lehetnek, ha ilyenek járnak a fejedben! sajnálom, hogy megcsalt a volt barátod, de nem minden pasi egyforma (!), talán ő tényleg szeret, és végül mégis elüldözöd a féltékenykedéssel. persze az sem jó, ha magadba fojtod a dolgokat, próbálj önbizalmat gyűjteni! sorolj fel okokat, hogy miért van veled, és győzd meg magad, hogy ezeket csak tőled tudja/akarja megkapni! te is beszélgetsz más fiúkkal, nem? minél több szabad teret engedsz neki, annál többre fog becsülni!!!
2013. ápr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Bruce_Wayne ***** válasza:
Egyet értek csillagánizzsal,van egy nagyon hasznos kis olvasmányom a féltékenységről és annak...kicsit másképp történő megközelítéséről,ha érdekel el tudom küldeni.
2013. ápr. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
próbáljak meg ne foglalkozni ha beszélget más nőkkel? próbálom néha még sikerül is elvonni magamnak a figyelmemet róla de van amikor nagyon érzem h zavar :( pedig én bízok benne inkább többi nőben nem bízok az ex-emel sem volt jóképű sem gazdag semmi mégis elcsábította tőlem egy nőszemély aki csak játszott vele persze. félek azoktól akik rossz indulatból rosszat akarnak és elcsábítanák tőlem őt is sajnos nagyon ragaszkodó vagyok de akarok az irányító lenni pedig abból lesz aki kevésbé ragaszkodó.
2013. ápr. 28. 18:02
 6/8 A kérdező kommentje:
Bruce_Wayne igen meg köszönném!
2013. ápr. 28. 18:04
 7/8 A kérdező kommentje:
Meg próbálok magamban 10 okot felsorolni h miért van velem de nehéz lesz 10-zet és abban a 10-ben biztos lenne olyan amit mással is meg tudna tenni és ez az ami a a lényeg h mi van ha talál mást akivel meg tudja ugyanazok mint velem csak még jobb mint én, mert mondjuk szebb, v régebb óta ismeri :(
2013. ápr. 28. 18:07
 8/8 Bruce_Wayne ***** válasza:
nem kell semmilyen okokat keresned arra miért van veled,egyszerűen fogadd el a tényt hogy veled van :) ha sokat gondolkozol ezen,méginkább elhatalmasodik rajtad a féltékenység és ezzel fogod végérvényesen tönkretenni az egészet...
2013. ápr. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!