Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megláttam az exem és ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megláttam az exem és ez nagyon felkavart. Mit tegyek hogy végre tovább tudjak lépni?

Figyelt kérdés

Már több mint fél éve szakított velem az első szerelmem. Most (kb. 2 hónapja) van valaki más az életemben, de vele kapcsolatban nem érzem azt az igazi, megőrülős, rózsaszín ködös érzést... Nem szeretem annyira mint ő engem, vagy mint amennyire az exemet szerettem. Nagyon rossz érzés, hogy vele vagyok, és másra gondolok. A napokban megláttam az exbarátomat (nem beszéltünk azóta, ha találkoztunk, levegőnek nézett), és azt a hatást váltotta ki belőlem, mint mikor jártunk (ha nem erőteljesebb érzéseket). A szívem kalapált, elpirultam és azt hittem elájulok. Nem tudok aludni, nem tudok rendesen enni, olyan, mintha egy képbe vagy egy tinibálványba lennék szerelmes... Hiszen sosem találkozunk, és már nem a szakítás utáni fájdalmat érzem vele kapcsolatban, hanem azt, hogy mindent megbocsátanék és visszamennék hozzá. Ez persze hülyeség, tudom, hogy mi mindent rontottam el, és hogy nem szabadna mindent eldobni érte, mert a jelenlegi barátom nagyon szeret és belehalna, ha elhagynám.

Hogyan tudnám elfelejteni végre és lezárni magamban ezt a dolgot? Mit tegyek, hogy boldog legyek a barátommal?

Előre is köszönöm a segítséget!



2013. jún. 29. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Az idő mindenre gyógyír. És kerüld őt!
2013. jún. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj a jelenlegi kapcsolatodra koncentrálni, írásod alapján nem lehetsz több 17-nél, döntsd el magadba, hogy neked mire van szükséged, mik az elvárásaid, és ha mostani barátod megfelel számodra, akkor minden erőbedobással azon legyél, hogy vele alakuljanak a dolgok tovább!


Azt szokták mondani: az első szerelemnél az érzésbe vagy szerelme

a másodiknál magadba

a harmadiknál a másik emberbe

2013. jún. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én már 25 vagyok de a mai napig ezt érzem ha meglátom az utcán az első nagy szerelmemet. Szerintem akit nagyon, igazán szerettünk azzal kapcsolatban mindig elfog ez az érzés. Annyit tehetsz, hogy levegőnek nézed te is és ahogy az előző mondta a jelenlegi kapcsolatodra koncentrálsz. Persze, tudom nehéz úgy megtenni ezt, hogy közben iránta nem lángol úgy a szíved. Nekem sem sikerült megszeretnem azóta annyira senkit, emiatt szakítottam is mindenkivel. Előfordulhat, hogy nem tudja senki megközeliteni azt az érzést és életem végéig Ő marad a szivem szerelme ami miatt egyedül fogok megöregedni.
2013. jún. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ian Catman ***** válasza:
76%
Idő, idő, türelem. Az ex látványa mindig felkavar egy darabig, mert egy idő múltán igaz, hogy "csak a szépre emlékszik" az ember. Az agy igyekszik megszabadulni a rossz dolgoktól. Gondolj arra, hogy nyilván nyomós oka volt annak, hogy exed lett belőle. Egy új, igazi nagy szerelem segít.
2013. jún. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
úgyan ez van velem
2013. jún. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!