Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek túlreagálom? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlreagálom? A barátom tegnap este mellettem kívánt a mobiljáról a barátainak Boldog Új Évet. Az egyik lánynál megláttam, hogy az utolsó üzenetekben több szív is van, és azt írta neki, hogy: "Én titkos álomnőm"

Figyelt kérdés
Ő persze azt mondta, hogy ez nem jelent semmit se, csak barátok... Hinnétek neki?
2013. jan. 1. 13:21
 1/9 fünof ***** válasza:
nem hinnék..
2013. jan. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztosan III. világháborút rendeztem volna
2013. jan. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%

nekem is vannak iylen lány ismerőseim akikkel nagyon angyon jóban vagyok, de nekik is nekem si van kapcsolatom, messze vagyunk stb stb...

igen én is szivezek, csók stbiket írok, meg viszont is van.

de jelen esetbne semmit sem jelent, csak kedvesség :)


am nemrégiben a barátnőm elcsipett egy iylen facebookos bezsélgetést, és igen III. világháború volt..XDDDD

2013. jan. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát ez bukta:) "titkos" de már nem.
2013. jan. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ha zavar a dolog mindenképpen ülj le vele és kérdezd meg hogy mi ez... azért egy kapcsolatban az nem normális hogy a pasid más nőknek ír ilyeneket... egyáltalán nem reagálod túl
2013. jan. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mondd neki hogy mutassa meg az üzenetet neked... ha nem hajlandó rá akkor szakíts vele... ha meg tényleg az van az üzenetben amit láttál, akkor is szakíts vele :D
2013. jan. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem van valami ha ilyent ír neki.Azért egy barátot nem tartasz az álomnődnek.Nem hinnék neki...
2013. jan. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
szerencsére a barátom amellett hogy a végletekig hűséges nem egy romatikus típus el nem tudnám képzelni róla hogy ilyesmit írjon egy másik lánynak, de ha megtenné első mérgembe a budiba landolna a telefonja és a kanapén aludna kb egy hétig
2013. jan. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyílván tényleg nincs semmi jelentősége.Ha lenne valami köztük véletlenül sem a te jelenlétedben írt volna neki,pláne nem ilyen üzit.. Szerintem téged heccelt,mert tudta,hogy látod amit ír. Imádja ha féltékeny vagy:)
2014. jan. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!