Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az hogy a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az hogy a férjem hazudik olyan alapvető dolgokban hogy letusolt rákérdezésre tagad stb? tusolást azért tagadja mert maszti volt sztem, de megláttam a tusoloban a vizcseppeket. Nem voltam otthon.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 15. 01:21
1 2 3 4
 1/36 intrepid ***** válasza:
91%
Hirtelen nem jutott eszébe okos válasz, lehet, tényleg matyizott, és azt gondolta, ha megmondja a zuhanyt, kiderül a matyizás is. Azt pedig férfi nem fogja egy feleségnek elmesélni.
2013. ápr. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
90%
Nem, nem normális.
2013. ápr. 15. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 Salx Narval ***** válasza:
74%
Én nem tartom ezt annyira nagy dolognak. Tény, hogy nem szép dolog hazudozni, meg ugye mondják, hogy aki kis dolgokban hazudozik az később nagyobb hazugságokat is elkövet. Mindennek ellenére azt mondom, nem kell mindent észrevenni, nem kell mindenről tudni, a házasságon belül is kell egy kis magánélet. Természetesen itt nem a masztira gondolok.:D Viszont ha úgy gondolod, hogy a férjed kielégíti magát, akkor nem az a megoldás, hogy lebuktatod, hanem, hogy megpróbálsz még vonzóbb és csábítóbb nő lenni, mert ezek szerint valami gond van a kapcsolatotokkal. Ne érts félre én nem mondom, hogy ez csakis a te hibád lehet, csak azt, hogy valami nem stimmel nálatok és ezt helyre kell rakni.
2013. ápr. 15. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
81%
van amit nem kell észrevenni és szóvá tenni...Egy férfinél ez a legtermészetesebb dolog, hogy matyizik, még akkor is ha van mellette nő.
2013. ápr. 15. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
88%
Hat en is tagadnam, ha ilyen feleségem lenne.....
2013. ápr. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
92%

Ha amiatt tagadja, mert maszturbált és Te olyan légkört teremtesz, ahol ennek felfedése számára kellemetlen lenne, akkor normális eme kegyes hazugság. Hiszen ettől még nem fog másfelé forogni a föld és nem lesz semmi világrendető. Légy lazább és vedd figyelembe, hogy a férjednek is van, lehet olyan személyes tere, amiben ő egyedül akar maradni, ahová még Téged sem enged be. Ez emberi és természetes dolog, nem negatív és nem kell érte balhézni.


Popper Péter is megmondta, hogy a legjobb házasságban is kell, hogy mindkét félnek legyen egy olyan kis saját sarka, kuckója (akár jelképesen is) ahová egyedül elvonulhat. Szerintem ne háborgasd a férjedet, nem hiszem, hogy csajt vitt fel dugványozni. Ha meg kiverte, akkor mi van? Semmi.

2013. ápr. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért tagad, mert nem ő tusolt, hanem a nője akivel kufircolt amíg nem voltál otthon... Te komolyan a szőnyeg szélére állítod az embered mert le mert tusolni az engedélyed nélkül?
2013. ápr. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

És ha ott mosott kezet?

Ha kiveri, akkor azért miért tusolna le? Szét is keni magán?

2013. ápr. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen értem, te figyeled a tusolót, hogy fürdött-e, számonkéred rajta ha lezuhanyozik?
2013. ápr. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Jézus. A budit nem ellenőrzöd utána,hogy sz@rt-e vagy csak erőlködött? Egyébként szerinted,ha egy férfi kiveri magának,gondolod szalad tusolni vagy két rántásért egyáltalán beállna tusolni?
2013. ápr. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!