Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasimmal több mint egy éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimmal több mint egy éve együtt vagyunk. Az utóbbi időben elég sokat veszekedtünk. Kiderült hogy ő már nem szeret annyira mint régen. Szerintetek van ennek jövője? Vagy ez még változhat hogy újra szeressen úgy mint régen?

Figyelt kérdés
Azt mondta hogy amiért nem szeret annyira, attól még nem akar elhagyni engem, mert velem szeretne maradni.
2013. máj. 9. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha egy év után már nem az igaziak az érzelmei, ott elég nagy bajok vannak. Ha 4-5 év után mondaná ezt, megérteném, de így...:S
2013. máj. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem olyan biztos, hogy halott a dolog. Lehet, hogy csak fel kéne dobnotok valamivel a kapcsolatotok:)
2013. máj. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lépj, minden egyes nap veszteség az életedból. Együtt nem fogtok megöregedni az 100%.
2013. máj. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hidd el lesz olyan aki egy percig sem kételkedik az érzéseiben, és csak amellett éri meg kitartani. Csak pótlék vagy, olyan ha nincs ló jó a szamár is. Ha megismer valakit aki érzelmeket vált ki belőle dob téged, addig meg kényelmes, hogy van valakije. Ne várd meg, h ez megtörténjen ls lépj tovább. 23/L
2013. máj. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy 1 éves kapcsolatnál még nagyon lobognia kellene a lángnak. Egyébként én is voltam ilyen helyzetben, hogy megkaptam hogy már nem szeret. Én próbálkoztam mindennel , aztán egy idő után beláttam, hogy nincs értelme, leléptem. Persze lehet hogy a te barátodnál ez csak átmeneti dolog, lehet h kicsit elbizonytalanodott, nem tudni, lehet megéri meg kicsit próbálkozik, de ha nem változik, szerintem lépj le.
2013. máj. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a segitseget :(
2013. máj. 9. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!