Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak vele?

Figyelt kérdés

Szakítani szeretnék a barátnőmmel mivel ez az első kapcsolatom nem vagyok otthon a témában.

2 éve vagyunk együtt és most az utóbbi 2 hónapban nagyon elhidegültünk egymástól nem lakik messze tőlem 1 évet együtt éltünk a suli végett.

3 hónapja már felvetettem neki a gondolatot h nem működik a kapcsolatunk rendesen, de akkor ő azt mondta h szerinte még helyrehozható hát mondtam h legyen.

De mostanában ha hívom h menjünk valamerre velem nem akar lenni legalábbis azt veszem észre a testvérével meg megy mindenfelé.

Már beletörődtem h ennek vége, de nem akarom nagyon összetörni mert mint barátot még szeretem, de ebből már több nem lesz.

Kíváncsi vagyok a véleményetekre, vagy ha történt veletek ilyen hogyan oldottátok meg?

F/21



2013. júl. 1. 12:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Fájdalom nélkül sajnos nem lehet szakítani. Ill. nagyon ritkaság. Ezt csak úgy tudod megoldani, ha őszintén megmondod neki azt, amit ide is leírtál, hogy mint barátot még mindig szereted, de már nem működik együtt, és adjátok meg magatoknak mindketten azt az esélyt, hogy olyannal lehessetek, akivel valóban működik.
2013. júl. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2013. júl. 1. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!