Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsak vele, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak vele, ha érzelmileg zsarol?

Figyelt kérdés
már sokszor próbáltam szakítani a barátommal, de sosem engedte. ha kimondom, vége, elkezd sírni, de nagyon sírni. könyörög azért, hogy maradjak vele, öngyilkossággal fenyeget, olyan erősen megfogja a karomat, hogy nem tudom elhagyni a helyszínt. nem lehet vele értelmesen beszélni. mindig megsajnálom, de most már tényleg szeretnék vele szakítani. van egy másik srác, akivel bejövünk egymásnak, ezt elmondtam a pasimnak, hátha engedi, hogy szakítsak, de azt mondta, inkább él ezzel a tudattal, minthogy elhagyjam. hogy szakítsak vele? én vagyok neki az első szerelme, (ő is nekem) úgy hiszi én vagyok az utolsó is, ezért ha én lelépek, megszűnik az élete értelme. 18/L
2013. jún. 30. 19:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Találkozol vele egy parkban. Köszönés helyett az arcába vágod, hogy vége, de előtte átadsz neki egy csomag pzs-t, tetején egy borotvapengével és angolosan távozol. Aztán történjen, aminek történnie kell.
2013. jún. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Szakíts vele facebookon! Szar lesz neki, de majd talál nálad jobbat az 100% !!
2013. jún. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én telefonon szakítanék vele, ha ennyire nem megy. Vagy élőbe, de akárhogy sír, nem érdekelne otthagynám. Ha meg lefog akkor fel is pofoznám...azért nehogymár...

21L

2013. jún. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%

telefonon, úristen


gerinc az van

2013. jún. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Személyesen, nyilvános helyen, egyértelműen. Utána pedig tény úgy, mintha nem is létezne, szakíts meg minden diplomáciai kapcsolatot, mindkettőtöknek könnyebb lesz úgy.
2013. jún. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, rohadtul van gerincem, de az mi már, hogy sír és fenyegetőzik, meg lefogja és nem hagyja elmenni ?!!! Ezek után nehogy már legerinctelenezd ha telefonon szakít vele -.-' gondolkodjál már...
2013. jún. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hiába szakít telefonon, Facebookon, SMS-ben, akármiben. A srác úgyis felkeresi IRL, szóval kár gerinctelenkedni.
2013. jún. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Najó, nem erölködöm, te tényleg tök hülye vagy ha szerinted ez gerinctelenség. GERINCESEN próbálta már meg sokszor a lány de a srác a GERINCTELEN mert nem hagyja menni!
2013. jún. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kit érdekel minek tartja?
2013. jún. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem azon van a hangsúly, hogy gerinctelen. Felejtsd el ezt. A lényeg, hogy hiába szakítana úgy, ahogy te javaslod, mert a pasija úgyis megtalálná személyesen a szakítás után. Remélem, érted.
2013. jún. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!