Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 5 év szakítás után se bírtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 év szakítás után se bírtam feldolgozni?

Figyelt kérdés
Legalábbis szerintem.. Első barátnőmmel együtt voltunk 4 évig, neki se és nekem se volt előtte kapcsolatom. Általános suliba jöttünk össze,. Mindössze 14 évesek voltunk, mikor összejöttünk. Aztán kicsit lapos lett a kapcsolat és hát ’kiszerettünk egymásból’ vagy valami ilyesmi.. Neki utána lett is kapcsolata, nekem is rá 3 hónapra. Én jártam/járok azóta 2 lánnyal is.. Az egyikkel 3 évig, a másikkal most töltöttük nemrég a 2. évünket. Szeretem a mostani barátnőmet, de valahogy sose találom a helyem. Olyan ürességet érzek.. Vagy nem tudom.. Én anno azt a szakítást eléggé megviseltem, 10 kilót lefogytam.. Emberek közé se nagyon mentem.. Mostanság megint kezd előjönni. Nagyon sokat gondolok rá.. van hogy vele is álmodom. És nem egyszer.. 5 éve szakítottunk, és azóta nem igazán beszéltünk. Nem hiszem, hogy valaha is összejönnénk, bár neki azt hiszem most nincs kapcsolata és ilyen hosszú, mint velem nem is volt.. Meg hát a fő, hogy én nagyon szeretem a barátnőmet. De valami van, múltkor mentem a buszon és láttam egy nagyon hasonló lányt a buszon, mint anno ő volt 14-15 évesen. Szinte leizzadtam és egész délután nagyon a hatása alatt voltam. Mit lehet tenni? Felfogom tudni valaha is ezt dolgozni? Mi történik velem 5 éve? Főleg, hogy így időközönként kijön ez.

2013. júl. 20. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Feltudod dolgozni, csak 5év, mégiscsak 5év az életedből. Aztmondják amennyit jártatok, annak a fele alatt leszel képes túllenni rajta, 2,5 év, hát azért az sok idő... meg biztos eszedbe fog még jutni, ami nem is baj, hisz első nagy szerelem, csak ez ne gátoljon másba:)
2013. júl. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha jól értem ő 4 évet nem tud kiheverni 5 éve.Szerintem ez azért nem egészséges, lehlehet, hogy egy pszichológus nem ártana.
2013. júl. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!