Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyesek miért nem tudják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyesek miért nem tudják feldolgozni a szakítást, és harcolnak a semmiért, annak ellenére, hogy miattuk lett vége mindennek?

Figyelt kérdés

Merthogy megismerkedtem egy férfival(28), aki feledtette velem minden múltbéli traumámat, és hát eljegyeztük egymást, és nemsokára egybe kelünk.

3 éve ismerjük egymást, és hát sok türelemmel elérte, hogy szerelmes legyek bele, megszeressem.

Jóval előttem volt egy komoly barátnője, aki megcsalta, és elhagyta.

Miután összejöttünk a párommal, a volt barátnő feltünt és hát, mivel nagyon szeretem a páromat (és mindig azt az elvett vallottam, hogy "hagyd elmenni, ha visszajön a tied, ha nem, soha nem is volt az") hagytam elmenni, és hát ő visszajött. Ez nagyon jól esett nekem, és hát nemsokkal ezután megtörtént az első alkalom közöttünk.( félreértés ne essék, nem történt semmi közöttük).

És hát a volt barátnőnek nem tetszik mindez, és szerinte én csak elszedtem a párját. De én ezt nem érzem így.

Mégis, most én vagyok a hibás mindenért?


23/L


2012. jan. 25. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem, egyáltalán nem Te vagy a hibás.

Lehetséges az, hogy a volt barátnő annyira szerelmes volt/szerelmes belé, hogy nem tudja elfogadni, hogy Ő mással van?

Vannak nagyon erős szerelmek, és lehet, hogy az a lány még most is ugyanúgy érez iránta, és vissza akarja szerezni őt. Amit természetesen Te nem hagysz, mert már a Te párod.

De bizony neki is nagyon rossz. Ha tényleg annyira nagyon szerette/szereti, egy ici-picit értsd meg őt!

De ne hagyd, hogy elvegye tőled.

2012. jan. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom.

Szerintem, ha annyira szerette volna, nem csalta volna meg.

2012. jan. 25. 16:22
 3/6 anonim ***** válasza:
A kutya esete a konccal. Nekem nem kell, de nem hagyom, hogy elvegyék. Birtoklás. Semmi köze az érzelmekhez.
2012. jan. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kevesebb testrészt használj az irományodban.
2012. jan. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A nő nem szereti a párodat (ha szeretsz valakit akkor képes vagy tiszteletben tartva a döntését elengedni őt), csak birtokolni akarná. A barátodnak kéne beszélnie vele hogy most már elég, ha szereti őt akkor engedje el!
2012. márc. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Már többször is beszélt vele, de sajnos falra hányt borsó.

A nő teljesen kikelt magából. Mikor rájön az 5 perc semmi nem hat rá, sajnos.

2012. márc. 2. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!