Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítanom kellene? (hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanom kellene? (hosszú lesz. )

Figyelt kérdés

1 éve vagyok együtt a párommal. Imádjuk egymást. Sajnos nekem van egy olyan rossz tulajdonságom, hogy ha átvernek utána már nagyon nehezen bízok meg az emberben. Az történt, hogy ő elkezdett ismerkedni egy lánnyal egy internetes társkeresőn. (oda már előttem regisztárlt...) Nem tudtam róla, hogy ilyenen fent van. Elég durva (vagyis számomra durva) dolgokat írt a lánynak. "Megbolondítasz, olyan szép a hajad, a szád." Hasonlók. Ez a dolog úgy derült ki hogy a csajszika hagyott neki egy üzenetet amit én véletlen elolvastam. Az üzenet a következő volt: "kár, hogy nem tudtunk este beszélni. de biztos sokáig dolgoztál. csók kicsid" Nos a helyzet az, hogy azért nem tudtak beszélni ... mert én aznap este ott aludtam a páromnál. És mikor reggel ezt elolvastam, hát.. sírógörcsöt kaptam. Teljesen megbíztam benne, és mégis átvert. Én elkezdtem beszélgetni ezzel a lánnyal. Kicsit ki akartam kérdezni. Ugyanis egyik este a párom... éppen szex előtt (hát persze, hogy akkor, hogy ne haragudjak) megkérdezte, hogy elmehetne-e a haverokkal Bp-re bulizni. Persze rábólintottam. Noshát kiderült, hogy milyen véletlen pont aznapra beszélt meg találkozót ezzel a kedves csajszival. Szerintem undorító dolog, hogy pont szex közben kérdezi meg, hogy elmehet-e egy másik csajhoz. Szóval kibékültünk akkor. Letörölte ezt a csajt elvileg. És megígérte, hogy nem fog vele beszélgetni. Aztán kiderült, hogy hát Ő mégis folytatta és beszélgetett vele, csak éppen egy másik oldalon. Nos ezen kicsit kiakadtam. Igaz, hogy ekkor már inkább "baráti" jellegű volt a beszélgetés. De akkor is milyen dolog már. Szóval én azóta nem tudok benne megbízni. Ugrok minden kis apró jelre.. hogy megcsal, vagy átver. Úgy érzem beleőrülök ebbe. Most este is összevesztünk. Elmondtam neki, hogy elbizonytalanodtam. És elegem van abból is, hogy nem tudjuk normálisan megbeszélni. Elkezdünk beszélgetni, és közli, hogy neki mennie kell, mert jönne a bátyja a géphez. Aki sokkal hamarabb otthon van mint ő, tudna gépezni..nem este amikor mi rohadtul beszélgetnénk. A másik meg, hogy utána is vissza tudna jönni.. érdekes módon velem nem tud mondjuk éjfélkor beszélni, csak ezzel a r*banccal tudott. Mert, hogy ha velem kell beszélgetni akkor fáradt, mert reggel korán mennek érte.. 6:30kor kel, én meg 4kor mégis tudnék kis időt szánni rá. Szóval úgy érzem elegem van. De közben szeretem is.

Mi lenne a jó megoldás?



2013. aug. 1. 19:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Félig olvastam el, de neked kérdés a szakítás? :O
2013. aug. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minél előbb hagyd ott a francba.Vannak ennél ezerszer jobb srácok is,akik megbecsülnének és sokkal jobban bánnának veled. :)
2013. aug. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

De olyan szörnyű. Mindig engem terhel a választás, hogy szakítsak. Ma is azt mondta, hogyha holnap elmegyek akkor megbeszéljük, ha nem akkor nincs miről beszélni.


És eddig szinte csak olyanokat fogtam ki akik valahogy mindig átvertek. Úgy érzem nem találok jobbat :(

2013. aug. 1. 20:05
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Hűű anyám.... Ha neked lenne eszed akkor már rég kidobtad volna.
2013. aug. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
tudom,hogy vonzódsz hozzá mert mégiscsak a párod,de gondold át mégegyszer,hogy megéri-e neked ez a kapcsolat ezt a sok-sok stresszt ami az ő hülyeségéből és hűtlenségéből van?!
2013. aug. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
De nem tudom megtenni, olyan szörnyű :( Annyira kötődöm hozzá :(
2013. aug. 1. 20:07
 7/28 anonim válasza:
100%
Mindenképp szakíts vele amilyen gyorsan csak lehet. Ez a pali hülyére vesz téged és csak kihasznál. Ha szeretne, akkor nem levelezgetne és találkozgatna egy másik lánnyal a hátad mögött. Szakíts vele, és tartsd is magad hozzá, mert a leírásod alapján kinézem belőle, hogy utána bűnbánó bociszemekkel elkezd magyarázkodni és bocsánatot kérni, jönnek majd a békítő ajándékok stb. Jusson eszedbe, ha már átvert, akkor ez után is át fog. Ne bízz benne!
2013. aug. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Jajj igazából kihagytam egy részt. Nem találkozott a lánnyal, tehát nem csalt meg. Nekem azt mondta, hogy nem megy a haverokkal, mert nagyon havazik. Aztán mikor kiderült ez a csajos dolog, azt mondta, hogy nem is találkozott volna vele.
2013. aug. 1. 20:08
 9/28 A kérdező kommentje:

Mindig puszival és ölelgetéssel próbál kiengesztelni...na meg szexel. Hiába magyarázom hogy ez nem megoldás. A fejéhez vágtam este a veszekedésnél, hogy semmit sem ér a szava, mert egyszer már megígérte hogy nem beszél vele és mégis folytatta.


Egyébként olyan furcsa. Ez már hónapokkal ezelőtt volt. Mégis most megint előtört belőlem, mert ismét úgy éreztem, hogy átvert.

2013. aug. 1. 20:10
 10/28 anonim ***** válasza:
48%
Ez tényleg hosszú.
2013. aug. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!