Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol aludjon? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol aludjon? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Most jöttem össze egy tőlem 2 évvel fiatalabb sráccal. Eljön majd hozzánk 1-2 napra, és nem tudom mit illik. Hol aludjon? Azt mondják, hogy hiába van franciaágyam a földön legyen matracon, vagy a nappaliban kanapén, mert a végén még könnyű nőcskének leszek elhíresztelve. De hát nem akarok vele semmi olyat csinálni.(Még szűz vagyok és nem vagyok készen az ilyesmire.) Anyum eleve ferde szemmel nézi a kapcsolatot.

Hol aludjon a fiú? Ő biztos velem szeretne majd, de a ferde pillantásokat és anyum fújtatását szeretném elkerülni.


21/L


2013. júl. 27. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minek megy hozzátok? Anyud ferde szemmel nézi a kapcsolatot és még veled se aludhat, háát.. fiatalság bolondság :D
2013. júl. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha még együtt sem mersz vele aludni, ha még szűz is vagy, nem is régóta vagytok együtt, akkor miért akarsz vele együtt aludni?

Ismerjétek meg egymást először, töltsetek együtt több időt, ismerjétek meg egymást és ha már megbízol benne, a kapcsolatotokban, akkor meg aludjatok együtt.

Ilyen esetben inkább aludjon otthon. De most komolyan.

2013. júl. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Anyukadnak meg nem tunt fel , hogy 21 eves vagy? Es neked?
2013. júl. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem lakunk olyan közel egymáshoz, hogy naponta tudjunk találkozni, és azért jön hogy velem töltsön egy kis időt és ismerkedjünk. A nálunk alvás afféle "kényszermegoldás" mert hülyén mennek a buszok.
2013. júl. 27. 15:04
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A végén még anyukád azt hinné, hogy hetero vagy. Sosem értettem ezeket a szülőket.
2013. júl. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tényleg sokat poénkodnak azzal, hogy esetleg a másik nem felé kacsintok. De hát ők nem engedtek ismerkedni, én meg így nem tudom, hogy kell normális kapcsolatot ápolni :/
2013. júl. 27. 19:52
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyukád ferde szemmel is néz, gondolom tudja, hogy nálatok akar aludni a barátod. Akkor meg nyugodtan alhat veled egy ágyba, vagy lesz valami vagy nem. Egyébként ha a lakás másik végében aludna az sem jelentené azt, hogy nem is mászik át a Te ágyadba az éjszaka folyamán.
2013. júl. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
21 éves vagy, aludj vele nyugodtan ! :) nem kell szeretkezni vele ... de együtt alvásban nincs semmi rossz, ha szereted őt
2013. júl. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

És nem is kell egyből feltétlen a szexel kezdeni, nem árt megismerni egymást, de testileg is.


Pettingtől, ha nem vagy buta nem lesz gyereked, igaz szextől sem. Inkább óvszert venne neked az anyád. Tudom, ilyenkor egy szülő sokszor nem racionálisan gondolkodik.

2013. júl. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!