Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzelmi zavar, hosszú párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmi zavar, hosszú párkapcsolat gondjai. Őszinte kapcsolat?

Figyelt kérdés
Két éves kapcsolatom utolsó fél éve arról szólt, hogy szakítottunk/kibékültünk, ő mindig azt mondta h szeret és velem akarja leélni az életét, de én nem éreztem benne ezt hiányoltam az együttérzést nőiességet gondoskodást ami egy szerelmi kapcsolat velejárója. Én hamar kiismertem de ő sosem tudta, hogy mit akarok mi a jó nekem. Meg akart felelni és már tudom, hogy nem adtam kellő bíztatást, de hogyan adhatnék? Csak szakítás utáni békülés hozott némi enyhülést és izgalmat a kapcsolatunkba. De valahol mélyen mindig bennem volt egyfajta félelem, hogy ez a lány bizony nem tudja valójában mit akar. Másfél hónapja szakítottunk és már talált mást. Rákérdeztem ki ő? Mire azt mondta, hogy egy ismerőse, és hogy én akartam így miért kérdezem? Meg hogy szerettem-e őt valaha egyáltalán? Nem feleltem csak visszakérdeztem, hogy ő szeretett-e amire azt mondta, hogy igen. Én persze flegmán, hogy "nem úgy tűnik" és otthagytam. Eléggé fáj a történet, és nem tudom mit higyjek. Szerintetek igazat mondott?
2013. aug. 1. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
attól hogy a végén nem alakult jó, szerethetett
2013. aug. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha szakítás után is azt mondja, hogy szeretett, akkor biztosan úgy is van. kellő biztatást pedig úgy adhattál volna, ha világosan és őszintén megbeszéled vele, hogy mi az, ami téged zavar a viselkedésében és mi az, ami jól esik (az összes szokását úgysem tudja feladni az ember, de bizonyos határokon belül szerintem mindenki képes változni)
2013. aug. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt nagyon-nagyon elcseszted.
2013. aug. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzőekkel... Kétlem hogy leültél vele, és kerek perec őszintén elmondtad mit várnál el tőle és a kapcsolattól, és hogy ő is megtehette ugyanezt.. Erre kellett volna gyúrni.
2013. aug. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom, de így talán boldogabb.
2013. aug. 1. 16:15
 6/7 anonim ***** válasza:
5-ik Kétlem.
2013. aug. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak remélni tudom, meg írtam neki később sms-ben hogy szerettem, és hogy ezt nem tudtam ki mutatni csak azért volt mert tudtam, hogy egyszer el kell engednem. Reméltem így könnyebb lesz, de így józanon már kételkedem benne!
2013. aug. 1. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!