Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakításnál fontos az őszintes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakításnál fontos az őszinteség vagy nem számít, elmondjam?

Figyelt kérdés
Majdnem fél éve van barátom, ő akart velem járni, belementem, kedves, sokat foglalkozik velem. Nem tudom szeretni, 2 alkalommal megcsaltam, az egyikről tud, amit egyből megbocsátott, mondjuk az csak egy csók volt. A másodikat nem mertem bevallani, ott több is történt, ráadásul egy közös ismerősünkkel. El kéne mondanom neki ígyis, hogy szakítunk? Nagyon bántani fogja?

#szakítás #megcsalás #őszinteség lelkiismeret
2013. aug. 4. 14:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Érdekesek ezek a nők. Ha szinglik, akkor nem fekszenek le senkivel, mert ők nem k#rvák. Ha van barátjuk, akkor nem restek megcsalni több különböző emberrel sem. Egy undorító gerinctelen pondró vagy. Remélem életed végéig szenvedni fogsz.
2013. aug. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
ott a pont az elsőnél!
2013. aug. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ott a pont
2013. aug. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki... legalább hamarabb kiszeret belőled:D ne szenvedjen szegény, egy ilyen lány után.
2013. aug. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
legalább egyszer legyél vele őszinte te görény
2013. aug. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem joga van tudni.
2013. aug. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
mocskos cafka az ilyen én mondom..
2013. aug. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szegény volt barátod hogy lehetsz ilyen szivtelen?
2013. aug. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért elég csúnya volt tőled.

Bár itt egy kérdést kell magadnak megválaszolnod. Szereted a jelenlegi barátod vagy nem?

Ha szereted akkor nyilván nem csaltad volna meg ez szerintem logikus is, meg nem is szakítanál vele. De ha ő járni akart de ha te nem tudod szeretni akkor miért jöttél össze vele? Talán azért hogy legyen valaki ameddig nem találsz olyan párt magadnak aki tud is szeretni? Vagy csak mert megsajnáltad?

Valahogy megértelek téged bizonyos szempontból de ez nagyon fogja a barátod bántani hogy szakítasz vele egy másik személyért ha vele akarnál összejönni. Nem értem miért feküdtél le vele, de ez elég csúnya dolog volt tőled.

Itt most valahogy mérlegelned kell hogy megkíméled a barátodat ettől a plusz szenvedésről hogy nem mondod neki hogy megcsaltad de szakítasz vele, vagy elmondasz neki mindent hogy mi ennek az oka.

Bár van egy sejtésem hogy a srác ragaszkodni fog ahhoz hogy őszintén megmondd neki, de ezzel tutira megbántanád.

Ha nem akarod annyira megbántani akkor hallgass erről, mondd meg hogy te nem tudod őt szeretni és ezt őszintén sajnálod, de a megcsalást ne említsd neki, és ha esetleg összejönnél a másik sráccal szerintem azt se mondjad mert tuti még egy ideig fog zaklatni a jelenlegi párod hogy tuti hogy megcsaltad vele meg minden. Ha össze is akarsz jönni az új sráccal szerintem ne híreszteljétek el nagyon ha nem akarsz bajt magadnak.

Bár nem értem hogy minek húztad szegény srácnak az agyát ezzel hogy most dobod és nem is szeretted őt igazán. Sajnos én is átéltem egy hasonlót hogy csak pasi pótlónak kellettem egy lánynak de ő meg aljas módon a pofámba szart, mert ugyanúgy megcsalt, nem is tudtam róla, és kereste magának az igazit majd amikor megtalálta a hátamba vágta a kést és otthagyott engem a szarban. Nagyon megbántott ezzel, de benne van annyi hogy nem zaklatom napi szinten ezzel, pedig lenne rá okom mert elég durván kihasznált még anyagilag is.

Szerintem döntsd el hogy mit is akarsz igazán és hogy mit mondasz a srácnak mielőtt lépsz.

2013. aug. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ne mondd el. Minek? Nem lesz jobb tőle senkinek.
2013. aug. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!