Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a legjobb döntés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legjobb döntés? Szakítás, vagy beszéljük meg? Fontos!

Figyelt kérdés

A barátommal 2 éve vagyunk együtt, de sokat veszekszünk, és már egy jó párszor szakítottunk is. Tegnap azt akarta menjek át hozzá, én csak erre annyit mondtam hogy később, mert fél 1 körül még nagyon meleg volt, ő erre megsértődött, este olyanokat vágott a fejemhez hogy hülye vagyok, kattant nálam valami, bolond, gyagyás, és egy kalap szar (Y) Holott ő volt az aki mikor érettségire kellett volna tanulnia, csaj volt nála, hazudott nekem nem egyszer, és sírt hogy ne dobjam ki, mégis úgy beszél velem mint a kutyával. Volt hogy féltékennyé akartam tenni több ökból is, azt is mindig felhozza, és amikor éppen külön voltunk kavartam egy másik csávóval, aki múlt héten ott bulizott ahol mi, csak szar volt a buli, leléptünk, és mondtam a barátomnak ne jöjjön be, ne fizesse ki a belépőt, mert megyünk, erre fel volt háborodva hogy biztos azért nem akartam hogy be menjen, mert ott volt a gyerek, amit el is mondtam neki, de tudja hogy nem volt semmi.


18L - 20F


2013. aug. 2. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
jobb lesz neked nélküle. Senkinek nem hiányzik egy ilyen problémás kapcsolat. Fogsz találni olyat aki rendesen bánik veled. Pár év mulva nem is fogod érteni hogy hogy türhetttél ennyit, én is voltam igy. 29/N
2013. aug. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha már egyszer szakítottatok, akkor a kapcsolatnak úgyis mindegy + még így is viselkedik, beszél veled. Elég buta vagy, hogy egyáltalán visszafogadtad. Szakíts vele minél hamarabb és ne hidd el bármit is mond, vagy bárhogy is könyörög, nem számítasz neki, csak egy ingyenk*va vagy neki, semmi több.
2013. aug. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Miért jó egyes embereknek, hogy egy ilyen kapcsolatra egyáltalán valamennyi időt is pazarolnak, sosem fogom megérteni... (Ja, mert amúgy biztos halálra unnák magukat.)
2013. aug. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
break uppolj vele, azt se értem, miért voltál vele ezidáig, meg azt se, hogy vagy képes így alázni magad... congrat.!
2013. aug. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!