Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hatásos lehet pár férfi arcon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatásos lehet pár férfi arcon legördülő könnycsepp, így az utolsó találkozó alkalmával?

Figyelt kérdés

Ma látom utoljára a barátnőmet. Szakított velem a sok veszekedés miatt. Állandóan ő jár az eszemben, és néhány könny is legördült az arcomon érte.

Nos, ha nála sem tudom ezt visszafolytani, és ismét megtörténik ez, elérhetek vele valamit? Vagy szánalmasnak, és gyenge férfinak fog tartani?!

Nagyon büszke embernek ismert meg, ő is nagyon büszke lány.

Telefonba azt mondta, hogy nem hisz már bennünk, és lezártnak érzi most, de lehet megfogja bánni...:/


Szóval tartsam magamban az érzéseimet, vagy mutassam ki?


22/F

20/L



2013. aug. 8. 07:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10 minden no nem igy gondolja
2013. aug. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

nemigaz, hogy ezzel akarok elérni valamit. csak mint írtam rengeteg mindent elfojtottunk ebben a kapcsolatban.

msot ugyérzem nincs már miért visszatartani hisz vége.


a barátnőm nem az én érzéseimben nem biztos, hanem az övéiben.

2013. aug. 8. 09:25
 13/15 anonim ***** válasza:
A büszkeség és az érzelmek rejtegetése pont ló*t ér egy kapcsolatban. De ezt most már Te is tudod... Csak az őszinteségen és a sebezhetőségen keresztül lehet eljutni egymáshoz. Kockázatos, pofára fogsz esni, de ez az élet...
2013. aug. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

tudom. de úgy érzem nem fogom tudni visszatartani.

mostmár úgy sincsen semmi tét, szóval összezuhanhatok. :)

2013. aug. 8. 10:52
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha ő már döntött, akkor szerintem tök mindegy, hogy látja-e rajtad, hogy fáj. Mire számítasz? Arrs, hogy megsajnál és szánalomból veled lesz? Aztán utána mi lesz? Egy kis nyugi és kezdődnek elölről a veszekedések?
2015. jún. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!