Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz első randi végén megcsókol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz első randi végén megcsókolni a csajt?

Figyelt kérdés
Vagy ha nem is csók, de szájra puszi.

2013. jún. 25. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha úgy alakul a randi, hogy érzed a másikon, hogy benne lenne, akkor mehet.


Ha még kissé távolságtartó, akkor várj a másodikig, de tovább ne nagyon húzd.

2013. jún. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az szerintem belefér ha sikeres volt a randi.
2013. jún. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
belefér simán, de figyeld a reakcióit azért
2013. jún. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát első randinál szerintem még korai, max. 2. vagy 3. randinál..
2013. jún. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egek! Attól randi a randi hogy elcsattan az első csók. És az első randin! Legkésőbb a végén!

A csaj is azért megy el veled, meg a fiú is a csajjal hogy összejöjjenek! És ez egy csókkal egymás tudomására is hozzátok...

2013. jún. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez adja magat, Ha erzed a lanyon, hogy akarja, akkor tedd meg. Ez majd akkor es ott dol el, minden eset mas. Ha ugy latod, szivesen veszi ha megsimogatod, es hogy tetszik neki ha bokolsz neki, es jol esik a kozelsegedben lennie, akkor mehet. Figyeld a viselkedeset, es a nezeset!
2013. jún. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hohó, az nem gáz, inkább ellenkezőleg! :) Bár ennyire nem muszáj sietni.
2013. júl. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!