Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan kell korrektül szakítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell korrektül szakítani?

Figyelt kérdés

Szakítani akarok. Ő nekem az első, de szeretnék még másokat is megismerni, még nem megállapodni.

Ha az indokot mondom el, mi a legjobb ha ezt elmondom, vagy csak valami részigazsággal terelek? Tudom, hogy úgy tartják egyenes, korrekt beszéd a helyes, de nem ártanék kevesebbet, ha csak rész igazságot mondanék el? Nem akarom, hogy úgy érezze nem volt elég, vagy elrontott valamit, mert bennem van az ok. Nem a haragjától féltem magam, mert nem valószínű, hogy utána találkoznánk vagy bármi, tényleg csak nem akarom összetörni.


22/F



2013. aug. 8. 21:08
1 2
 1/11 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
Mindenképp személyesen és a valódi okot mondd el neki.
2013. aug. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig akinek egyenes a beszédje, annak tartania sem kell későbbi támadásoktól. Mondd el neki, hogy részedről elmúlt a lángolás, és te az a fajta ember vagy, aki langyos vízben meg nem tud meglenni, mert azzal becsapnád őt is. Nem kell hazudni.
2013. aug. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, természetesen személyesen!

Esetleg valakivel szakítottak már ilyen ok miatt, és valahol mélyen magában, örült az őszinteségnek, vagy bár ne tudta volna meg?

2013. aug. 8. 21:12
 4/11 anonim ***** válasza:
46%

Ha elhívod találkozni valami kedves és csendes helyre, ami szép (pl Margitsziget hátul a japánkert. ahol van a vízesés) és szépen őszintén az elejétől kezdve elmondasz neki mindent, hogy Ő milyen csodálatos lány, de te még nem akarsz megállapodni és ki akarod tombolni magad. Másokat akarsz megismerni, kalandozni és szórakozni kötöttségek nélkül. De ettől függetlenül te tiszteled Őt mint nőt, és nem hibázott a kapcsolatotokban. Csak te még más lányokat is meg akarsz ismerni.


Vagy valami hasonlóval, de mindenképp össze fogod törni, ha szeret téged, és millió kérdést fog feltenni magában, hogy belőle mi hiányzik, amit neked ő nem tud megadni. Lehet sírni fog utánad. De legalább legyen őszinte és igaz amit mondasz. Megérdemli. A részigazságot nem. Had tudjon meg mindent!

2013. aug. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Légy egyenes, korrekt és végtelenül őszinte, és ne használd a szokásos sablonokat.
2013. aug. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A 4-est tilos alkalmaznod azzal az emberrel szemben akit tisztelsz. Silány klisé semmi több.
2013. aug. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem annak idén ezt nem mondták el... A fiú csak eltűnt.... Nagyon szerettem őt... Mindent megadtam volna, hogy az igazat tudjam, de a mai napig nem tudom igazából miért hagyott el...

Ne engedd, hogy rengeteg kétsége legyen és reménye, hogy visszajössz. Legyél őszinte és nem fog reménykedni. A kemény igazság sokkal jobb...

2013. aug. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, keményen, ahogy kell. Ne hagyj kétséget azzal kapcsolatban, hogy együtt lehettek-e még a későbbiekben, különben nagyon hosszú ideig rosszul érezheti magát - egyébként végtelenül korrekt a részedről a dolog, sajnos előfordul, hogy elmúlnak az érzések, de nem vagy olyan gerinctelen féreg, mint a legtöbb férfitársunk, ez becsülendő.
2013. aug. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A 4-es válasszal az a baj, hogy ilyen körítés után másra fog számítani. Nem kell túlzásba esni. Elmondod, hogy nem érzed úgy, hogy ez lenne az a kapcsolat, amelyik örökké tartana.
2013. aug. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanebben a helyzetben vagyok, amiben Te, csak én lány vagyok.

Tegnap szakítottunk, úgy, hogy csütörtökön még azt terveztük, hogy hétvégén hová utazunk el kiruccanni.

Tegnap nem találkoztunk, este beszéltünk telefonon, elbúcsúztunk, mondtam, hogy fürdök, eszem és alszom és ma már nem hívom többet. Egy órával később felhívott és megkérdezte, hogy miért nem hívtam, mi baj van.. És kitört belőlem az egész. Találkoztunk, elmondtam, hogy minden gyönyörű volt, mindenben ő volt nekem az első, és hogy soha nem fogom elfelejteni és örökké szeretni fogom, de már nem szerelemmel. Neki voltak már barátnői. De én elmondtam neki, hogy szeretnék másokat is megismerni.. stb. Hogy még szeretnék kicsit "tombolni" mielőtt megállapodok valakinél. 3 évig voltunk együtt. Megértette, megbeszéltük, hogy nem találkozunk, beszélünk többé.

Ez tegnap történt. Iszonyatosan rossz, szörnyű. Pedig én szakítottam. Bűntudatom van, folyamatosan fel akarom hívni. De tudom, hogy 1-2 hét múlva újra azt érezném, hogy ennek így nincs értelme...

2013. aug. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!