Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan kell korrektül szakítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell korrektül szakítani?

Figyelt kérdés

Szakítani akarok. Ő nekem az első, de szeretnék még másokat is megismerni, még nem megállapodni.

Ha az indokot mondom el, mi a legjobb ha ezt elmondom, vagy csak valami részigazsággal terelek? Tudom, hogy úgy tartják egyenes, korrekt beszéd a helyes, de nem ártanék kevesebbet, ha csak rész igazságot mondanék el? Nem akarom, hogy úgy érezze nem volt elég, vagy elrontott valamit, mert bennem van az ok. Nem a haragjától féltem magam, mert nem valószínű, hogy utána találkoznánk vagy bármi, tényleg csak nem akarom összetörni.


22/F



2013. aug. 8. 21:08
1 2
 11/11 anonim válasza:
Őszinteség, egyenesség kb ennyi...
2013. aug. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!