Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élek de sajnos nagyon megromlott. Viszont megismerkedtem egy nagyon kedves figyelmes sráccal Nem tudom el merjem-e mondani neki hogy többet érzek iránta mint barátság. Vagy inkább hallgassak róla. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sokszor azt érzem hogy vibrál kettőnk között a levegő és a viselkedéseiből azt gondolom nem vagyok közömbös a számára.De nemrég azt mondta hogy megismerkedett valakivel és még bármi is lehet belőle.
2012. márc. 15. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Párkapcsolatban élsz.
2012. márc. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előbb rendezd a mostani kapcsolatod, és ha szakítottál, akkor keress mást. Vagy csak akkor vagy hajlandó szakítani, ha tutira kellesz a másik fiúnak?
2012. márc. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs gyermeketek és el tudsz költözni vagy haza vagy rokonhoz vagy akárhová, akkor menj el!


Akkor is menj el és hagyd ott a párod ha ezzel a pasival nem jön össze!! Ennek semmi értelme! Most ha ezzel a pasival nem jönne össze semmi, akkor maradnál egy pocsék kapcsolatban, aminek nincs értelmes és ugyanúgy siránkoznál!


De talán tisztáznod kéne az érzéseiteket ezzel a pasival...

2012. márc. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Komolyan az a kérdésed,hogy elmond-e?

Az eszedbe sem jutott, hogy szakíts a pároddal?????????????????????????

2012. márc. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megértelek. Pont így vagyok. Én megmondtam a srácnak, aki tetszik, hogy szeretem, mi is jóban voltunk. Azóta nem szól hozzám és boralmas. Most nem érzed gázak a helyzetet, tudom mert én sem éreztem, de majd rájössz, hogy az. Próbálj meg szakítani. Sok erőt hozzá...
2012. márc. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. márc. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az első kapcsolatoddal foglalkozz. Ha az rossz, akkor tedd meg a lépéseket a javításért vagy a válásért. Van már egy zavaros kapcsolatod, tehát ezt a megoldásra váró helyzetet félretenni és újabb zavaros körülményeket bevonni butaság.
2012. máj. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!