Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 3 hónapja szakítottunk és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapja szakítottunk és még mindig rengeteget gondolok Rá . Miért?

Figyelt kérdés

2013. aug. 12. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolom mert még mindig szereted.
2013. aug. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát ezt csak te tudhatod. Szerelmes voltál belé a szakításkor? Ő hagyott el? Volt azóta másik partnered, akivel próbáltad "elfelejteni", de nem ment?

Ha ezekre a kérdésekre igen a válasz, valószínűleg még mindig maradtak érzelmeid iránta.

2013. aug. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs más ami lekötné a gondolataid.
2013. aug. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 ASOT ***** válasza:
Mert nyár van és meleg van.
2013. aug. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerelmes voltam belé mikor dobott próbálkoztam azóta más fiúval, de egyikkel sem volt meg az a hű érzés.. pedig sokat járok társaságba/ bulikba..
2013. aug. 12. 14:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyébként ha nagyon zavaró és felkavaró gondolataid vannak, a legjobb amit ilyenkor tehetsz az az, ha ismerkedsz, mert így megtalálhatod azt az embert akibe belé tudsz szeretni. Akkor egy csapásra el fogod felejteni, és nem is fogsz rá gondolni egy percig sem, ez biztos.
2013. aug. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én kb egy fél évig gondoltam rá napi rendszerességgel. Majd szépen lassan elmúlt. Még néha ma is eszembe jut 3 év után. De már nem mozgat meg. amikor szarul éreztem magam. Áthívtam pár barátot, és elütöttük az időt. Vagy ismerkedtem más nőkkel :)


25/F

2013. aug. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak 3 hónapja? Velem az egyik exem már v 3 éve szakitott egy több éves kapcsolatból és még mindig sokat gondolok rá, pedig azóta már sok barátnőm volt és sajnos egyikkel sem volt meg az-az összhang mint vele. Szeretett utána is, tudom. Mégis kidobott. Senki sem érti, h miért, ezt már csak ő tudja... Nos lehet, h még bele v zúgva, v csak annyira kötődsz hozzá és annyira megszoktad a társaságát, h hiányolod és nem is érzel igazán semmit iránta. Ezt tisztázd le magadban.
2013. aug. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!