Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk barátommal, jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk barátommal, jó ötlet lenne egy pihizős nyaralásra elmenni?

Figyelt kérdés

12 óra az út, ami a legfélelmetesebb, mert nem lenne addig semmi, amivel elvonhatom a figyelmem erről. és ha odaérünk, akkor sincs semmi garancia rá.

a szüleimnek a nyaralás napozásból és horgászatból áll, meg abból, hogy néznek ki a fejükből.

nem tudom, hogy képes lennék e annyira feltalálni magamat, hogy ne a szakításon bánkódjak végig.


2013. aug. 1. 11:28
 1/9 anonim ***** válasza:
inkább menj el
2013. aug. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vagy vigyél valakit magaddal, barát, barátnő.. stb
2013. aug. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hova 12 óra az út, ahol csak horgászni meg bambulni lehet?
2013. aug. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 ASOT ***** válasza:
tényleg hol van ez?
2013. aug. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is hívj el egy barátnődet, vagy ha nem lehet akkor hallgass zenét (ne depiseket) Vagy vigyél egy könyvet olvass közben.

Hidd el rengetek dolog van amivel el lehet terelni egy figyelmet.

2013. aug. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Menj el velük, jobb mint otthon poshadni. Sétálj esetleg vigyél egy könyvet vagy ahogy írták hívd el az egyik barátnődet. Az úton amíg lehet beszélgess szüleiddel, vagy telefonodra tegyél fel egy vagy több filmet és nézd azt, még ezek is jobbak mint egyedül emészteni magad otthon.
2013. aug. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én levezetném azt a 12 órát :D
2013. aug. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Vígasztaló szex velem? :)

26F

2013. aug. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

itt vagyok, és jól érzem magam :)


köszi a válaszokat!

2013. aug. 4. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!