Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Barátommal" lassan 1 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Barátommal" lassan 1 éve szakítottunk, most kaptam tőle egy levelet, szerintetek vissza kéne írnom neki?

Figyelt kérdés

Tavaly szeptember végén szakítottunk barátommal, úgymond "közös megegyezés" alapján.. Mivel engem felvettek fősulira Veszprémbe oda mentem koleszba, és így elég messze kerültünk egymástól, nekem rengeteget kell tanulnom, ő pedig melózik és mellette tanul, nagyon keveset láttuk egymást, nem bírtunk, úgyhogy így döntöttünk..

Nyárra ugye hazajöttem, kerestem őt is, (mert ugye nem veszekedéssel váltunk el) meg érdekelt, hogy mi van vele. Apuját találtam otthon 2x is, 3x-a azt mondta ne keressem többet a fiát így is elég nehéz neki. Anyuékkal múlt héten voltunk nyaralni Zalaegerszegen, egyik nap elmentünk az akvaparkba és ott összefutottam vele meg (amit később megtudtam..) a mostani barátnőjével, akivel már fél éve együtt van. Ez kicsit érdekes volt.. na nem is ez a lényeg..

Tegnap kaptam a sráctól egy emailt, szó szerint ez állt benne:

Szia..!

Hogy vagy miújság van veled, hogy sikerült az év vége? Hiányoztál, most is hiányzol, jó volt újra látni! Fogytál jó sokat!:O De egyre jobban nézel ki ccsak így tovább.. ;) Ne vedd sértésnek ezt a barátnős* dolgot, csak nem akartalak evvel is felzaklatni, különben is tudod, hogy mindig is szeretni foglak.. Nem lenne kedved összefutni valamikor (még a nyár folyamán..)

Üdv. Peti

Szerintetek kéne erre valamit reagálnom, vagy találkozzak vele?


2013. aug. 2. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Írj vissza, hogy mikor talizhatnátok. Már régen szakítottatok, és ha nem haragban váltatok el akkor miért ne találkozhatnátok vagy beszélgethetnétek.
2013. aug. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is találkozz vele nyugodtan. Tudom, rosszul esik, hogy barátnője van, de lehet, csak el akart felejteni és ezt látta legjobb megoldásnak. Egy beszélgetés még nem a világ vége senkinek sem. Ki tudja...
2013. aug. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!