Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fiúk! Ti, hogy reagálnátok rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti, hogy reagálnátok rá ha a menyasszonyotok hónapok óta csalna a legjobb barátotokkal?

Figyelt kérdés

Tegnap este szemtanúja voltam egy nagyon durva jelenetnek,ez volt a szitu.

Ők hárman általános óta barátok aztán a csaj össze jött Ádámmal és 9 éve vannak/voltak együtt.1,5 éve jártak jegyben és kiderült,hogy 2 hónapja csalja Niki,Ádámot.

Azon kívül,hogy szétmennétek vele,mi lenne az első reakció?



2013. aug. 12. 19:54
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%
Beszállnék 3.nak ha már ilyen jó barát :-)
2013. aug. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
90%
Én a "barátom" jól megverném, a csajt meg eltávolítanám a városból, végülis ha már így adódott mehetnek együtt a k*va anyjukba ami azt illeti, csak engem hagyjanak békén. Számomra megszűnnének létezni
2013. aug. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Hát én lesokkolnék az tuti. Az asszony részesülne egy utolsó dühös szexben, ami után egy napig nem tud talpra állni. Elmondom apjának, anyjának, hogy tudjanak róla, utána kiutazok egy hónapra Wales-be, hogy visszanyerjem az élet harmóniáját.
2013. aug. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
mindkettővel megszakítanám a kapcsolatot, de úgy h lehetőségük se legyen bocsánatot kérni (úgy sem érne sokat)..szerintem rosszabb, mint egy nyilvános megszégyenítés
2013. aug. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
42%

Amit én is tettem pont ugyan így jártam én is!! :

Lefeküdtem vele mégegyszer békülő szex címszóval a végén az arcára élveztem és végig húztam a hüvelyk ujjamat a homlokán és azt mondtam neki "Szia Simba" majd a levetett ruháit kib*sztam az ablakon (5 emeletes panel 4 emelet) majd megfogtam a kezét és kitessékeltem úgy ahogy volt a folyosóra.

2013. aug. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
44%
Utolsó, te sem voltál különb a párodnál.
2013. aug. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
A srácot mondjuk én is alaposan elverném, annak ellenére, hogy amúgy nem vagyok az a típus. De ez becsületbeli kérdés. A menyasszonyomnak viszont adnék még egy esélyt, és megnézném, min csúsztunk el. De 9 év többet nyomna a latban, mint 2 hónap eltévelyedés - mindenki hibázhat.
2013. okt. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Örülnék neki.
2021. dec. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!