Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket zavarna ha a menyasszonyotok kismama lenne mikor oltár elé vezetitek? Nem zavar, h. nem a legjobb formájában lesz?

Figyelt kérdés
2012. szept. 18. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Ha a tőlem való gyerekkel terhes akkor akár 200kg is lehet átmenetileg.
2012. szept. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen arra gondoltam, h. a párjától terhes... :)
2012. szept. 18. 10:05
 3/5 Diavolino44 ***** válasza:
93%

Nem zavarna. El kell keseritselek de csak a nok fejeben el az a kep, h ez eleted legfontosabb napja bla-bla-bla..

Ha parod szeret, akkor ez fogja a legkevesbbe erdekelni.

2012. szept. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Traune ***** válasza:
97%
egyáltalán nem zavar. ott áll a nő akit imádok és szeretek mindennél jobban akivel összekötöm akkor ott az életem, az se zavarna ha előző nap véletlen megvágná az arcát egy 10 centis részen és heges lenne vagy felszedne 40 kilót a terhesség idejére. ott lenne ő, én és a baba is :D mindenki akit szeretek, és csak ez számít
2012. szept. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom, csak én gondoltam terhesen a feleségemről, hogy ugyanolyan szexi és jól néz ki? :)
2012. szept. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!