Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nők! Hogy tudnám túl tenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Hogy tudnám túl tenni magam a szakításon, ha fogalmam sincs róla, hogy miért dobott a barátom?

Figyelt kérdés

Még áprilisban történt, de még mindig nem vagyok túl rajta. Annyi történt, hogy megbeszéltünk estére egy találkozót, de nem jött el. Nem volt előtte semmilyen vita, vagy veszekedés.

Másnap felhívtam, ki volt kapcsolva a telefonszáma. Amikor elmentem hozzá, akkor pedig nem engedett be, úgy csinált, mint, aki nincs otthon. A szomszédja szerint viszont otthon volt. Azóta pedig nem is láttam, még az utcán sem. Fogalmam sincs, hogy hol van, mi van vele, egyszerűen eltűnt.

És ami a legjobban fáj, hogy azt sem tudom, miért szakított velem. Én úgy vagyok vele, hogy próbálok tanulni az elkövetett hibákból, de itt nem tudom, miben hibáztam, és nem tudok rajta túllépni. Nem tudom, hogy miért viselkedett velem ilyen gerinctelen féreg módjára, és nem megy a felejtés. Ha odaáll elém és megmondja, hogy mi van nem gyötrődnék még mindig.

Aki már volt ilyen helyzetben, hogy tudott ezen túllépni?



2013. aug. 19. 10:35
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Meg, te vagy az? :D
2013. aug. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
f/n? Mit műveltél?
2013. aug. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 AeonFLUX ***** válasza:
Másik pasival tudsz ezen a legkönyebben átlépni.
2013. aug. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Az ilyen emberek a világ leggyávább pondrói, foglalkozni nem érdemes velük. Annyi sincs benne, hogy elmondja, hogy nem akar veled tovább együtt lenni. Nem tudom, hány éves lehet ilyen hozzáállással, de nagyon gáz, amit csinál.
2013. aug. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

A féreg 32 éves. Ezért is vártam volna tőle a felnőttes viselkedést ehelyett.


A másik pasi jó ötlet, de ott még nem tartok, hogy meg is tudnék benne bízni ezek után.

2013. aug. 19. 10:41
 6/33 anonim ***** válasza:
0%
Ok nélkül nem teszünk ilyet. Gondolkodj el szépen. :) (27/F)
2013. aug. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
nem lehet valami, komoly változás történt az életében ? adósság, betegség , valami komoly, földrengető ? bár akkor is furcsa
2013. aug. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Szerintem helytelen akkor is van rá ok.Tiszteljük meg már a másikat annyival ,elmondjuk miért nem akarjuk.Ő bizalmat szavazott nekünk.Ennyit mindenki megérdemel. Csak a patkányok tesznek ilyet .
2013. aug. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Én hiába gondolkodom. Neki kéne elmondania, hogy mi a baja. Én nem látok bele a fejébe.

Lehet, hogy rosszat csináltam, de nem tudom, mi lehetett az.

2013. aug. 19. 14:06
 10/33 anonim ***** válasza:
0%
Bizony elhiszem, nehéz felfogni, ha valaki angolosan távozik. Majd túlteszed magad rajta, addig őrlődj csak, emészd magad. :)
2013. aug. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!