Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérlek adjatok tanácsot, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek adjatok tanácsot, mert egyszerűen fogalmam sincs, hogy mit csináljak! Tényleg létezik ilyen fiú?

Figyelt kérdés
Megpróbálom röviden összefoglalni a történetet, de előre is bocsi, ha hosszú lesz. Annyit kell ehhez rólam tudni, hogy egy nagyon félénk, gátlásos, visszahúzódó, magamnak való húszéves lány vagyok, akinek csak egy barátnője van(sulin kívül nem igen találkoztunk). Igazából nem is tudom, hogy barátnőnek hívhatom-e, mivel még előtte se nyíltam meg annyira. Amúgy ég soha nem volt semmilyen téren fiúval kapcsolatom. Azonban decemberben a húgom baráti összejövetelén ott volt egy huszonéves fiú is, és elmondása szerint azonnal felfigyelt rám, meglátott bennem valamit és rögtön belém is szeretett. Januárban rámírt facen és egészen márciusig folyamatosan levelezgettünk. Először azt hittem csak mint egy ismerősként akar velem beszélgetni és én eléggé megnyíltam előtte, viccelődtünk, őszintén beszélgettünk, szóval teljesen feloldódtam. Még a névnapjára is írtam neki, amit bátorításnak vett és azóta minden este írt és leveleztünk. Az a furcsa, hogy már a második beszélgetéskor felhozta a találkozást, de mivel soha senkivel nem szoktam ide-oda menni, meg élőben meg se tudtam volna előtte szólalni, ezért csak húztam a dolgot. Túlságosan féltem tőle, mivel nem szoktam fiúkkal barátkozni, ezért kettesben nem akartam vele elmenni. Végül márciusban egy bulin megtörtént a találkozás, mivel itt mégsem kettesben voltunk, hanem ott volt a húgom és a barátai is. Ezen a bulin történtek olyan dolgok, amiket nem tudom miért tettem meg. Mikor megláttam rájöttem, hogy külsőleg tényleg nem jön be. De belsőleg egy nagyon érzelmes, őszinte, srác, aki a levelezésekkor sokszor elmondta, hogy komolyan gondolja velem. Bulin általában a piától felszabadultabbá válok, oldódnak a gátlásaim, ezáltal merek táncolni és kicsit megnyílok. De csak azért mentem el ebbe a buliba, mert azt hittem először csak beszélgetni fogunk és nem fog egyből nyomulni. Sajnos a viselkedése teljesen ledöbbentett és egész bulin össze voltam zavarodva, ráadásul folyamatosan zavarban voltam előtte. Nekem nagyon új volt ez az egész helyzet és nem tudtam kezelni. Azt mondta, mikor meglátott nem tudott nekem ellenállni, mivel már nagyon szeretett volna látni és ezért ölelgetett, puszilgatott egész este. Én pedig úgy viselkedtem mint egy marionett bábu, aki hagyja magát, mivel lefagytam és a pia is kómássá tett. A végén pedig, mikor sötétben a többiek táncoltak, engedtem neki, hogy megcsókoljon. Jó érzés volt az igaz, ráadásul én is irányítottam picit, amin nagyon meglepődtem. Ekkor mondta először ki hivatalosan, hogy szeret. De reggelre megbántam, hogy nem állítottam le. Az volt a fura, hogy kb. csak két szót váltottunk, mivel nem nagyon tudtam előtte megszólalni. Másnap megint írt facen és az este után úgy vette, hogy már járunk. Látszott, hogy nagyon boldog volt, én viszont elvettem a kedvét. Megmondtam neki, hogy én csak barátként tudok rá tekinteni és az este nekem nem igazán jelentett semmit. Egyszerűen nem éreztem úgy iránta, mint ő, meg össze voltam zavarodva. Aztán állítólag teljesen összetört, mert elég érzékeny srác. Nem is beszélgettünk sokáig. Aztán pár hét után újra rám írt, de már csak tőmondatokban válaszolt a kérdéseimre, mivel megígérte, hogy miattam visszavesz a nyomulásból. Nagyon sajnáltam, hogy megbántottam és tökre szarul éreztem magam. Ezután nem beszéltünk jó sokáig és nekem kezdtek hiányozni a kedves szavai, bókjai, az esti beszélgetések. Az volt a legfurább, hogy párszor este beugrottak a bulin történtek, éreztem a csókját az ölelését és volt, hogy párszor álmodtam is vele. Talán azért, mert még soha senki nem figyelt fel rám ennyire és nem kaptam senkitől sem ekkora törődést, szeretetet. Tizenévesen mindig álmodoztam, vágytam én is egy fiúra, akibe szerelmes lehetek, de nem jött el. Aztán belefáradtam, és már nem érdekelt a dolog. Végül 20 évesen valaki észrevett és belém szeretett. Akárhányszor visszautasítottam a találkozást, és megmondtam neki, hogy csak barát számomra, mindig újra próbálkozott és nem adta fel. Folyton mosolygott még akkor is, mikor nyomatékosan visszautasítottam. A vizsgáim után, most nyáron úgy döntöttem ráírok, mivel hosszú ideig nem beszéltünk. Csak barátként érdeklődtem utána. De nem beszélgettünk már olyan sokat, mint régen, mivel folyton dolgozik és fáradt. Nemrég viszont ő írt rám, és újra felhozta a találkozást. Azt mondta próbált elfelejteni, mikor megmondtam neki, hogy legyünk csak barátok, de képtelen kiverni a fejéből. Rájött, hogy én vagyok neki az igazi és komoly, hosszú távú kapcsolatot szeretne. Bepróbálkozott tinilányoknál, de éretlenek és nem működik náluk a komoly kapcsolat. Látszik, hogy nagyon szerelmes, és a bulizós nyitott lányok helyett, inkább egy zárkózott, félénk lány kell neki. Ezt mondjuk annyira nem értem. Ő is egy bulizós srác, bár csak ritkán teszi ezt, mivel sokat dolgozik. Van sok barátja is. Szóval eléggé különbözünk, és nem hiszem, hogy működne a kapcsolat.Még most is úgy vagyok vele, hogy félek vele kettesben elmenni bárhova. Tudom, hogy elég hülye érv, de az is benne van, hogy a szüleimtől is tartok. Tudják, hogy nincsenek barátaim, és soha senkit nem hívtam fel, nem járok bulizni, mindig is otthonülős magamnak való lánynak ismertek és mit szólnának, ha elmennék egy fiúval. Azt egyébként apukámon kívül tudják, hogy régen leveleztem vele(apukámnak meg csak egyszer említette tesóm, de sztem el is felejtette). Meg főként attól tartok, hogy meg fog ismétlődni ami bulin, amit nem szeretnék. Ráadásul ha meg is mondanám neki, hogy ne nyomuljon és csak mint két barát beszélgessük, nem értené meg, mert az érzelmeit nem tudná irányítani. Na szóval nagyjából ennyi a történet és fogalmam sincs most mit érzek iránta. Túl sok bennem a félelem, kétely, bizalmatlanság. Nem merem kinyitni a szívem felé, mert tudom, hogy ha csalódás érne, az én érzékeny lelkemmel nem tudnám kezelni. Hűű, jó hosszú lett, bocsi:/ aki mégis elolvassa tudna nekem tanácsot adni, hogy mit csináljak? köszönöm:)
2013. júl. 7. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

"Megpróbálom röviden összefoglalni a történetet"


Akkor tedd kérlek, mert a 907 szót és a 6001 karaktert (kérdéssel együtt) senki sem fogja elolvasni...

2013. júl. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vágj bele! Nincs mit veszíteni. Tőle tényleg kapsz törődést, nem fog kihasználni. Barátok már úgysem maradhattok, legyen belőle kapcsolat, aztán ha nem működik tapasztalatnak jó volt, ennyi. Sok sikert! :)
2013. júl. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

hát ez aztán tényleg hosszú lett :D

hallod most írtad le a tökéletes fiút, látszik hogy tényleg szeret, nem csak játszadozik veled

te biztos nem érzel iránta semmit? mert ezekből amit írtál neke úgy tűnik, hogy részedről is van vmi

szerintem csak félsz az egésztől és ezért elzárkózol tőle

próbáld tisztázni magadban a dolgot

ha rájönnél, hogy te is érzel vmit iránta, mond el neki

ha nem szeretnél sietni, azt is biztos megértené

ha viszont tényleg csak barát, semmi több, akkor meg el kell fogadnod, hogy neki ez nem megy úgy

ha van még vmi vagy tudok még segíteni, nyugodtan írj privit :D

17/l

2013. júl. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
basszus, ha a helyedben lennék, olyan szépen összejönnék vele. Azt sem értem még, hogy miért zavar, ha ölelget meg puszilgat/csókolgat? Rohadtul nagy mázlista vagy. Persze aztán ott van az, hogy élőben nem úgy jönnek át az agyadon a dolgok, mint amikor álmodozol, vagy visszagondolsz dolgokra. Nekem volt már olyan, hogy egy jó pasi haverom rámnyomult, de én valahogy nem vettem le az egészet, és most azóta is ezen bánkódok. Mostmár akkor is bejön, ha élőben látom. Én a helyedben nagyon kihasználnám az alkalmat. Nem hiszem, hogy rosszul járhatnál vele. Ha már többször is közölted vele, hogy csak barátként tekintesz rá, ő mégis akar, valószinűleg rohadtul bejöhetsz neki. Örülj, hogy foghatsz egy rendes pasit, és kezdj el élni, használd ki a szerelem előnyeit :)
2013. júl. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én elolvastam. Az a baj, hogy tényleg nagyon fosol tőle, de nem tudom miért. Lazulj már be, az életben is ilyen feszítőrugóként szerepelsz? Vedd komolytalanul az egészet, felesleges ez a műaggódás, később te is rájössz.
2013. júl. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én a helyedben megpróbálnék közeledni hozzá.

Ha félsz tőle, akkor ne kettesben, hanem pl. menj el vele színházba, kiállításra, ahol sokan vannak. Ott lehet beszélgetni is, és nem nagyon tud letámadni.

2013. júl. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én meg azt tanácsolom döntsd el mit akarsz, és ha legközelebb ilyet ne csinálj, mert mások életét a legmélyebbre tolhatod vele.


Barátnak akarod vagy pasinak?


Ha csak barátnak, és a bókok hiányoznak, akkor ezt már buktad.


Ha pasinak, ott még van esélyed, de ha nem tudsz elképzelni vele semmit, akkor hagyd békén, mert azzal hogy magadnak jót szerzel, hogy bókol meg ilyenek, neki rossz.


Hasonló helyzetben már én is voltam, láttam hogy van aki nyitott a közeledésemre mégis a végén kiderült, hogy csak ez hiányzik neki. Úgy mint pasi nem érdeklem, ezért szívből megutáltam mert egy önző kva.


Ezt hülyítésnek hívják, csak adja a jóég hogy ne ez legyen, mint amit leírtam. Ha mégis, és normális akarsz lenni, akkor békén hagyod.

2013. júl. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van olyan EMBER aki ezt elolvassa? XD
2013. júl. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Megjelent a 2.Biblia vagy mi? Ezt egy nap lenne elolvasni!
2013. júl. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én elolvastam, és sajnos ez a véleményem, hogy egy r1banc vagy... bocsmá :|
2013. júl. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!