Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy olyan erzesem hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy olyan erzesem hogy a bartnom ma akarja bevallani hogy megcsalt. Megbocsajtsak neki?

Figyelt kérdés

finoman felvezette mar a dolgot, hogy ma komoly dologrol akar majd beszelni ha atmegyek.


Es tolem fogg hogy mit teszek, mit reagalok, a dologra.



Szerintem megcsalt ettol felek.



Szerintetek ha megbocsatok tobbszor nem fog?



Mert szerintem ha 1x megtette es megbocsatok neki akkor mi tartana vissza hogy maskor ne csaljon meg... Ha nincs semmi kovetkezmenye



2013. aug. 28. 07:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Hat ha valban megcsalt en tuti kidobnam majd meglatod h mit szeretne

Mondani

2013. aug. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Nálam ez olyan hogy mindent meg tudok bocsájtani neki, kivéve a megcsalàst. Ha "elárul" egyszer, akkor mi a garancia hogy màskor nem fog? Ha szeret, akkor nem tesz ilyet.

Én dobnám, hogy többet ne alàzhasson meg.

24F

2013. aug. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:

Honnan tudod, hogy megcsalt?

egyébként velem ugyan ez a helyzet, nem tudom mit csináljak. persze nagyon mérges és ideges voltam mikor megtudtam, de annyira szeretem, hogy valószínűleg megbocsájtok neki.nem azért mert megérdemli, hanem azért mert nem tudok nélküle élni, és nagyon szeretem. L

2013. aug. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

én nem hiszem, hogy meg tudnám bocsátani. Nézz magadba, hogy volt-e "oka", hogy megtegye. Nem mondom, hogy az mentség, de elvileg, ha az okot megszünteted, úgy rendbe lehet hozni egy kapcsolatot.

Egyébként kérhetsz 1-2 nap gondolkodási időt, ha ez történt, hogy végiggondold a dolgokat. Ha esetleg megbocsátasz neki, akkor az elég komoly feltételek mellett megy csak - nem emlegetheted fel neki stb.


Emellett én nem bocsátanék meg. Nem lehet, hogy terhes/simán szakítani akar?

2013. aug. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
ha 1 x megtörtént többször is megfog
2013. aug. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Az én tapasztalatom az, h az ilyen meg fog mégegyszer.

Legalábbis én így jártam.

2013. aug. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
42%

Ez nem találgatás kérdése, ha valóban megcsalt, többször meg fog. Nincs olyan, hogy feltétel, meg talán nem fog.

De szerintem kár találgatni. Lehet, hogy egészen mást akar. Elköltöznek, terhes, mittudomén.


Egyébként én nem csinálnék ügyet a megcsalásból. Ha szeretem, azt akarom, hogy neki jó legyen (vagy azt mindenki elfelejti, hogy a szerelem/szeretet az egy önzetlen dolog?). Ha neki ez jó volt, akkor én csak örülök. Nyilván ez csak akkor működik, ha a másik fél (te) nem döglesz bele a gondolatba. Én nem döglenék, úgyhogy nem érdekelne.

2013. aug. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ha valóban megcsalt, akkor arra a kapcsolatra én nem építeném a jövőt.

De lehet, hogy nem is ezt akarja mondani.

Várd meg, hogy mit mond.

2013. aug. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ne fújd fel annyira a dolgot, lehet, hogy csak terhes...
2013. aug. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
A hetes válaszára mondanám, hogy én egy monogám lány vagyok. Nem viselném el a megcsalást. De beleérezve egy szintén monogám fiú helyzetébe, és csak azért, mert szeretem, és jót akarok neki, tűrjem el, hogy mással kefél? Itt nagyon sántít az érvelésed. Milyen férfi az, aki asszisztál a párjának a másokkal való légyottokhoz? Egy semmi ember. Persze a Te dolgod eldönteni, hogy félelemből, hogy megszakad a kapcsolatod, inkább eltűröd e, vagy sem. Én ha férfi lennék, inkább szembeköpném magam!
2013. aug. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!