Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok! Hogyan bolondítsam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan bolondítsam magamba?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel egy éve szakítottunk. Odavoltam érte annak ellenére is hogy neki semmi se tetszett, "minden veszekedésünknél én voltam a hibás" és folyton más lányokkal flörtölgetett, az is lehet hogy megcsalt de ez nem derült ki végül..A lényeg az, hogy ő a szakításunk után azt mondta sose szeretett csak elővett ha kellett..Szeretném a saját módszerével megbosszulni, magamba bolondítani aztán eldobni. Erre szeretnék tippeket kapni,hogy mit kéne tennem..Mit szeretnek az ilyen srácok a lányokban? Olyan kommenteket légyszi ne írjatok hogy ne tegyem meg hogy ez hülyeség..

Előre is köszönöm a segítséget!



2013. aug. 31. 14:32
 1/10 anonim ***** válasza:

tudod mi a legnagyobb bosszú?

ha bombanővé válsz, gyönyörű, csinos leszel, és felszedsz egy olyan fullos jó pasit, amilyen ő sohasem lehet

ha így meglát titeket, már tutira megbosszultál minden sz.art, amit tőle kaptál!


a te "ötleted" pitiáner, és általában mindig rosszul sülnek el az ilyen tervek, mindig a fordítottjára, szóval szerintem hagyd... ha nem szeretett, ne gondold már, hogy ezek után valaha is magadba tudnád bolondítani... eddig sem tudtad, ezután sem tudod majd, ennyi. szexre kellenél megint, aztán megint csúnyán koppannál, mert lehet beleszeretsz ő meg kidob téged mint egy használt papírzsepit. szerintem ez nagyon rossz bosszú, olyan, mintha magad ellen forralnál bosszút. ez a pasi egy gyökér, ne hagyd, hogy megint megkaphasson és kihasználhasson.

2013. aug. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Utolsó: mit értesz pontosan bombanővé válás alatt? Én is hasonló helyzetben vagyok:(
2013. aug. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
első: És mi van akkor ha meg sem hatódik attól hogy egy nála jobb pasival vagyok? Magyarán szólva leszarja...?
2013. aug. 31. 14:55
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha egyáltalán nem érdekli, hogy más pasival vagy, akkor annyira sem érdekled, hogy magadba bírd bolondítani.. Nekem olyan érzésem van, hogy köztetek van legalább 4 év korkülönbség és csak ki voltál használva, vagy nincs ekkora korkülönbség, de nagyon mások vagytok párkapcsolati téren.
2013. aug. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mégpedig ő olyan, hogy csak használja a nőket és nem engedi meg, hogy többet érezzen, így nem is tudod elérni ezt nála. Ha eddig nem öltözködtél túl nőiesen (például pólókat, nadrágokat hordtál csak), akkor ezen változtass, viselj pánt nélküli ruhát, magassarkút, szoknyát, nőies cuccokat, hogy kívánatosabb legyél. Vagy ha a kapcsolatotok alatt voltak olyan dolgok, amiket a külsődben nem szeretett, akkor ezeken változtass és ekkor jelenj meg egy másik pasival előtte. Ezerszer meg fogja bánni, hogy így kihasznált és eldobott. (23/F)
2013. aug. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

telibe találtál, 4 év a korkülömbség köztünk.

Nem mondanám hogy eddig fiúsan öltözködtem, de az tény hogy magassarkút nem nagyon viseltem és inkább nadrágokat hordtam mint szoknyát..De csak azért mert szerinte a magassarkú kopogása idegesítő..

Amúgy igazad lehet..Valamiért mégis csak elkezdett velem járni és másfél évig velem volt..

2013. aug. 31. 15:37
 7/10 anonim válasza:
Ez rossz ötlet, akkor tudod a legjobban megbosszulni, ha elfelejted és átnézel rajta, ha összefuttok. :)
2013. aug. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kolosszus22 ***** válasza:

Fejed tetejére állsz akkor se fog össze jönni. Ráadásul kissé szánalmas is, főleg, hogy még a szakítás után 1 évvel is ezen lovagolsz. Már rég más pasival kellene lenned, de legalábbis elfelejtened a francba és a magad életével foglalkozni.

26F

2013. aug. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem azért de Lányokat kérdeztem!! Egy pasi nem tudja felfogni hogy ez milyen érzés..úghogy ha lehet, olvasd el az első szót a kèrdésben..:)
2013. aug. 31. 22:47
 10/10 kolosszus22 ***** válasza:

Miért ne értené ezt egy pasi, vannak szemét nők is akik ugyanezt megteszik egy pasival, amit veled a barátod!?

Mindegy kit kérdezel, szerintem veszett ügy a próbálkozásod.

2013. szept. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!