Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szívatnád meg az exed,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szívatnád meg az exed, ha visszamenne hozzád?

Figyelt kérdés
NE ÍRJ, HA NEM SZÍVATNÁD MEG!!!!

2013. szept. 2. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
nem szívatnám meg
2013. szept. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyan azért szakítanék,amiért ő...
2013. szept. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
megba--nam s otthagynam L :D
2013. szept. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

olyat művelnék vele az ágyba hogy örökre emlékezzen rá hogy kit hagyott el :D

L

2013. szept. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Először is nem mennék vissza az exhez,mert az a kapcsolat egyszer már tönkrement,felmelegítve csak a káposzta jó:)

amúgy meg nem vagyok szívatós fajta,szerintem úgyse tartana sokáig,kivéve ha érzelmi kötelék van köztük,újra tudják kezdeni,szerintem.

2013. szept. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem több éves se veled se nélküled kapcsolat utolsó epizódjában ösztönből jött akaratomon kívül, hogy vissza adjak mindent, amit 5 év alatt kaptam... és nem bánom :D túlléptem rajta. 22/L
2013. szept. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ahogy csak bírom, szivatom folyamatosan mindenfélével.
2013. okt. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!