Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok akik miután szakítottak barátjukkal, összejöttek valaki mással de rájöttek hogy az elöző kapcsolat jobb volt és visszamenne hozzá?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 8. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Volt, hogy rájöttem, hogy az előző okkal normálisabb volt, akivel meg épp voltam, az egy s eggfej, de nem akartam visszamenni az előzőhöz. Tanultam az esetből.
2013. ápr. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 D'a ***** válasza:
igen :)
2013. ápr. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Volt, édes szomorúság.
2013. ápr. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hasonló cipőben járok,de nem mehetek vissza,túl sok minden történt,viszont emberileg jobb volt és mindig észrevette,ha valami bajom volt,nem élt vissza az erejével,de később a pia betett,ő nem cigizik nem iszik,de lelkileg kivagyok néha,3éve leszünk együtt,egy 6 éves kapcsolat után,ami az első szerelem is volt,első férfi,13 év k.kség volt köztünk,de kihült a szerelem,nem egy másik miatt!Nagy dilemmában vagyok,h.a mostani párommal van-e jövőnk.Mindenkinek 1 élete van,nem mint a macskának:)
2013. szept. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó! Mer egy k.szott nagy köcsög voltál! Látod ?

Rá..sztál! De vagy annyira hiú,hogy továbbra is h.lye legyél !

2014. febr. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!