Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez a végét jelenti?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a végét jelenti?

Figyelt kérdés

A barátommal egy éve vagyunk együtt. Az utóbbi időben kevesebb időnk volt egymásra, és több „vitánk” volt, de mindet normálisan megbeszéltük, tisztáztuk. Most megint nézeteltérés volt, majd azt mondta, hogy tartsunk szünetet. Egy hónapot kért, hogy kiderüljön, a kapcsolatunk (egyelőre) kilátástalansága ellenére folytassuk-e, hiba lenne-e szakítani, és hogy hogy bírja nélkülem. Azt mondta mindenképpen szünetet akar, de mielőtt elköszönt, bocsánatot kért és mondta, hogy „ez a nagy hibád..hogy ennyire imádnivaló vagy..ezért nehéz”.. Vajon szeret még, vagy ez a szünet a végét jelenti? :( Én nagyon szeretem őt, és szükségem van rá..szenvedés nélküle és nem tudom mi lesz velem egy hónapig.. :(


Valaki volt hasonló helyzetben? Lehet ebből még boldog folytatás? Vajon szeret még annyira, hogy ne dobjon el?


Köszönöm előre is a válaszokat.



2013. szept. 7. 16:29
 1/7 kismutyesz_ ***** válasza:
Ha szünet van megint, akkor valószínűle nem. Lépj tovább.
2013. szept. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez a szünet dolog mindig is baromság volt. Ha szünet kell, akkor vége.
2013. szept. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mivel nem azt mondta, hogy vége lehet még folytatás :) ha letelik ez az időszak tisztázzátok, vagy még akár előtte is. Lehet csak összezavarodott valamitől, és utána rájön, hogy ezt nem kellett volna. De sajnos lehet a másik verzió is :/ Remélem sikerül, és az első verzió lép életbe! :)
2013. szept. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Eddig nem volt szünet, ez az első, és a helyzetünk elég bonyolult..azt szeretné tudni, hogy hogy bírja nélkülem, mert ha nem lesz jó neki nélkülem, akkor tudni fogja, hogy folytatnunk kell..meg tudom érteni őt is, de szörnyen hiányzik. :(


köszönöm az eddigi válaszokat!

2013. szept. 7. 16:42
 5/7 A kérdező kommentje:
#3-nak: köszönöm a kedves szavakat! :)
2013. szept. 7. 16:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez a szünetelés egy baromság. A kapcsolatban felmerülő problémákat vagy meg lehet beszélni és oldani vagy nem, de ezen nem változtat semmit, ha 1 hónapig nem beszéltek.
2013. szept. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sajnos ez rossz hír. a szünet kéréssel csak saját magára gondol. ha nem lát,valószínűleg könnyebben odébb áll,viszont ha nem jön össze neki,akkor még mindig vissza megy hozzád a "biztonságba" szerintem gyáva húzás ez. gondold át! a problémák elől nem elfutni kell,hanem megoldani. a szünet az ellened dolgozik.... ha nekem mondana ilyet a barátnőm,azt mondanám neki - ha ki sétálsz az ajtón,fel is út,le is út...
2013. szept. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!