Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom el akar menni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom el akar menni hajóra dolgozni, ez egyértelműen a kapcs. Végét jelenti. Mert eddig nem akart itthagyni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
véget kellene már ennek vetni, de h tegyem?
2010. júl. 6. 00:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
sztem várj rá, mert akk egy gazdag hapek faszija leszel:D
2010. júl. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
gazdag hapek faszija? :D inkabb csaja.. na ja, én is ezt mondtam neki. :D
2010. júl. 6. 00:21
 3/13 anonim ***** válasza:
Miért jelentené a kapcsolat végét? Mert távol lesztek? Attól még ha szeretitek egymást nem kell hogy vége legyen... Vagy menj vele te is.
2010. júl. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

nem mehetek vele, egyetemen leszek, és nem halaszthatok.. igy is örülök, h bejutottam. :) ma volt 1 ilyen párbeszédünk, h:


én : - te szeretsz engem?

ő: - miért, te nem?

én: - nem annyira már, mint régen..

ő: - én majd akkor szeretlek, ha megérdemled..


akkor ez most mit jelent?

2010. júl. 6. 00:26
 5/13 anonim ***** válasza:
Azt h te se szereted már annyira mint rég, és ez szted hogy esett neki? Én is vmi hasonlót írtam volna. Minek vagy vele, ha már majdnem csak megszokás?
2010. júl. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
de nagyrészt ő tehet arról, h most igy vagyunk.. :S
2010. júl. 6. 00:30
 7/13 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül te se érzed már azt amit kéne. Szóval ami nem megy, nem kell erőltetni, sztem.
2010. júl. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ülj le vele és beszéljétek meg...a komunikáció csodákra képes :D
2010. júl. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Bocs de nekem nem ez jött le...
2010. júl. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
az a lényeg, h most ugy tűnik, h nem érintene rosszul, ha szakitana velem, de félek attól, h ha ez valóban bekövetkezik, akkor h fogom viselni. :S
2010. júl. 6. 00:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!