Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a teendő, ha a Páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha a Páromat használják ki?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve ismerkedtem meg a Párommal, eljegyzett.

Segítjük egymást, nem tartjuk korainak, kölcsönös tiszteleten alapul a kapcsolatunk.

De:

míg én tanulok, és a szüleimmel élek, ő dolgozik és szintén a családjával él. A hiba ott van édesapja édesanyja erőst alkoholista, sérült öccse speciális iskolába jár hétvégente engedik haza, másik egészséges öccse 8 álltalánossal, huszon éves léttére nemdolgozik.

Gyakorlatilag 4-en vannak minden nap otthon Párom keres 160-at napi túlórával együtt, éskét hét alatt elmegy a villanyra, a telefonszámlára és az ételre.

Rendkívül feszült, és ideges emiatt.

tanulni nem tudott az édesanyja és apja alkoholizmusa miatt ezért szintén nyolc általánossal rendelkezik.

sajnos édesapám nem nézné jó szemmel, ha felmondana munkahelyén és 3 hónapig itt élne nálunk, úgy hogy közben járna képzésre.


Kitől kérhetnék segítséget, vagy fordulhatna az önkormányzathoz?

Köszönöm nektek hogy elolvastátok. Nagyon szeretnék segíteni neki, de fogalmam nincs hol is kezdjem....



2013. jan. 21. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:

hát 8 általánossal 160 az amúgy elég szép:)


csúnya ilyet mondani, de szerintem valamiféle gondozásba kéne adni.. gyakorlatilag az egész családot.. a sérült öccsnek egyértelmű, a huszonévest kiporolni, és az utcára rakással fenyegetni, hogy felemelje a lusta seggét, a szüleit meg... hát valahogy ilyen elvonóra küldeni, de az meg csak önszántukból menne...

szóval az én véleményem szerint meg kellene vállnia valamilyen szinten a scaládtól, vagy legalábbis úgy, hogy ne ő tartsa el őket.. és ez nem feltétlenül arról szól, hogy ő hagyja el őket, hanem a családot kéne szembesíteni az életképtelenségükkel


"-én nem mehetek! engem visszahúznak a gyökereim!

-ezek a gyökerek csak lehúznak!"

2013. jan. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

elég jól kap :d hol melozik ?

amugymeg az mondjuk mért nem jó , hogyha hozzátok költözik és onnan jár dolgozni ? akkor mondjuk nem kéne tuloráznia meg minden . és elmehetne esti gimibe akár vagy valamien képzésre . a családja meg szépen mennyen közmunkára vagy ahova akarnak a barátod nak nem kötelessége eltartani öket föleg ha ö miattuk nem tudott tanulni ...

másik megoldás ha nem tud hozzátok költözni akkor mennyen el albérletbe 160 bolmár szépen eltudnátok élni talán még össze is költözhetnétek habár nem tudom hányévesek vagytok ... de ne haggyátok magatokat igenis az a megoldás ha a barátod elköltözik onnan minél hamarabb .

2013. jan. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítő kommenteket.

Holnap folyamán többször is adogatom nyelv alá a fészek elhagyó programotokat.


de utolsó kommentelő, marhatelepen kemény a meló. sokadik éve van már ott. azért annyi az amennyi. :S

Szolnokon lakom, Geglédre járok sulizni. ő meg Gombán -Felsőfarkasdon, 2 kilométerre a munkahelye a házuktól.

De összeköltözni nem lenne nagy feladat pláne hogy 19 múltam, ő meg 24.

2013. jan. 21. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!