Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátom kidobott egy másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kidobott egy másik csajért?

Figyelt kérdés

Lassan két éve voltunk együtt és 3 napja megismert egy lányt, aki miatt szakított velem. Voltak zűrösebb részek a kapcsolatunkban, de kibírtuk. A végén már én is éreztem, hogy meg kellene tennem a lépést afelé, hogy véget vessek a kapcsolatnak, de inkább szenvedtem "se veled, se nélküled" módon, és végül ő dobott ki.

Meg is könnyebbültem valamennyire, mert nem volt jó köztünk a kommunikáció és nem tudtam őszintén nevetni sem. A végén már inkább csak a kötődés volt meg, a szerelem nem, csak úgy szerettem, mint embert, de az ugye nem elég egy kapcsolathoz...


DE

A figyelmemet is elvonja mindenről. Olyan lelki beteg lettem ettől, hogy 1 napja 1 kanálnyi ételnél nem ettem többet. Amit ettem, az meg kijött belőlem. Nem szeretnék ilyen miatt lebetegedni, de egyszerűen nem bírok enni, pedig korog a gyomrom, majd éhen halok, de ha eszek, az felül távozik...

Mit lehetne tenni?

Légyszi most ne nézzetek nyávogós kis p.csinak, tulajdonképpen az egészségemet szeretném megvédeni.



2013. szept. 11. 06:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

"az egészségemet szeretném megvédeni."


Szeggy be minden nap egy Centrum A-Z-iget nekem az bevált.

2013. szept. 11. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
ilyen az élet barátom. a sors. térj meg Jézushoz
2013. szept. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Keressed a boldogságot, nem muszáj fiúkban keresni egy csalódás után, csinálj olyan dolgokat, amiket szeretsz és boldog vagy tőlük és el fogod felejteni a srácot és, hogyha már szinglin boldog tudsz lenni, akkor majd készen fogsz állni egy új kapcsolatra, hogyha úgy látod, hogy kell neked.
2013. szept. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

A legjobb helyeken is megesik az ilyen néha.

Szedj vitaminokat, nyugi túléled.

Szombaton ráérek ha gondolod.

2013. szept. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 vakondka ***** válasza:
67%

3x2 SEDATIF PC segíthet rövid távon.


Hosszú távon pedig egy új szerelem, aki tényleg viszont szeret ;)

2013. szept. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem szakítás után 2-3 napig szokott tartani a nem eszem, nem iszom, nem alszom állapot, ahol a szivem is úgy ver, mintha folyamatosan sportolnék... Aztán a szervezetem megnyugszik... A lelki az más dolog.

Próbálj meg először is mozogni ( sétálni pl) az sztem segíthet. És csinálj olyat, amit szeretsz, h elterelje a figyelmed...

És nyugtasd magad, h a barátoddal már úgyse volt jó...

2013. szept. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

"csak úgy szerettem, mint embert, de az ugye nem elég egy kapcsolathoz... "


Ebben nagyon tévedsz. Nagyon sok harmónikus boldog tartós kapcsolatnak ez az alapja. Ugyanis sokkal megbizhatóbb és stabilabb mint a szerelem! Én sem vagyok szerelmes a páromba mégis nagyon szeretem és remek a kapcsolatunk! Hamarosan össze is házasodunk. A sok zöldfülű keresi folyton folyvást a szerelmet ennek az lesz az eredménye (a rengeteg pofáraesésen kivül) hogy soha nem fogsz tudni megállapodni mert a szerelem ideig óráig tart csak.

2013. szept. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

Nem értem mit szenvedsz ha már neked is csak nyűglődés volt a kapcsolat?? Örülj inkább, hogy vége!!

Engem esküvő előtt hagyott el a párom 7 év után egy másik nő miatt mégsem kerültem így padlóra. Egy nőnek legyen már tartása!! Állj fel rázd meg magad és lépj tovább!

2013. szept. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
engem a párom (barátnőm) 7 év után csalt meg egy pár napos kalandban, én felejtek, mást nem tudok
2013. szept. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ!

Vitaminok.. :DDD

Azért aggódtam, mert már mindenki mondta, hogy nem normális, hogy nem eszek.

Igen, egy okból örülök, hogy vége, lehetek a fiú barátaimmal, stb, de másrészt kicsit fáj a szívem, ha a másik csajjal látom, főleg, hogy 2 évvel fiatalabb vagy 3-mal nálam.. Hogy miért jobb egy kislány. És amit írtam, a kötődés, ragaszkodás miatt vagyok kicsit szomorú, mert ez úgy megmaradt.

2013. szept. 11. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!