Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az lehetséges lenne nálatok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehetséges lenne nálatok, bár tisztában vagytok vele, hogy a másik igazából nem olyan szép, de ti mégis belé vagytok szerelmesek?

Figyelt kérdés
Az eszetekkel, "racionálisan" tudjátok, hogy nem címlapra való, sőt, de nektek mégis jobban tetszik mint a nála sokkal szebb lányok/fiúk?
2013. szept. 9. 16:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem a nagy szerelem ilyen volt. :)


22l

2013. szept. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem az a lényeg, hogy a lány jól nézzen ki, csak ronda ne legyen. A többit már a személyisége megszépíti számomra.
2013. szept. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen,mivel azzal,hogy megismertem,megszépült (mondjuk amúgy sem volt ronda),aztán meg már csak ő benne láttam a nőt.
2013. szept. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de nem.

Nem szerettem még bele olyanba, aki külsőre nem fogott meg rögtön.


Nem tudok racionálisan belegondolni, nem látok senkit sem szebbnek a barátomnál még szigorú, hideg fejjel sem. Már akkor is gyönyörűnek láttam, amikor még nem voltam belé szerelmes, alig ismertem.

2013. szept. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az én barátomra is fújjolnak, pedig nekem tetszik. :D
2013. szept. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az én szerelmem objektíven nézve nem helyes. (Vannak nála rosszabbak, de azért nem egy húdejó pasi fejileg.) Viszont én imádom mindenét és valahogy gyönyörü számomra az arca is, mert szeretem.
2013. szept. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen. Ha a személyisége megfog egy lánynak, akkor bárhogy néz ki, szépnek fogom látni.
2013. szept. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen. Hiába mondta bárki is, hogy nézzem már, hogy hogy néz ki.. Nekem ő volt a szép :)
2013. szept. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A barátomat nem tartják valami szépnek, picit csöves beütése van (mint az ex barátaimnak is) amúgy ez azt jelenti, hogy fosszínű ruhák, hosszú haj, néha jó zsíros :D fuh meg nagyon ritkán borotválkozott az összes és az összkép egy szebb csöves volt. Viszont engem az ember tekintete fog meg. Nemm fontos nekem, hogy külsőre bejöjjön nekem, bár előny, ha duci és hosszú a haja de a gebéket is szerettem mindig csak az izmos kigyúrt pasiktól hányom el magam. Mindegy, nem ez a lényeg. Ha megfog benne valami, én tudom szeretni, ha olyan a személyisége, akkor meg imádni fogom. Persze nagyon csúnya emberekkel nem jönnék össze.
2013. szept. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A barátom nem csúnya, de ránézésre más embereknek, nem a leghelyesebb fiú...Vannak hibái, ami másoknak zavaró lehet (pattanásos az arca), de nekem ő a legszebb <3 <3 <3
2013. szept. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!