Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után újrakezdeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után újrakezdeni?

Figyelt kérdés

Volt már olyan kapcsolatotok (vagy esetleg ismerőseitekkel), hogy szakítottatok, aztán rá egy kis időre újra összejöttetek, mert nem bírtátok egymás nélkül, és a szakító fél megbánta a kapcsolatból való kilépést?

Ha igen, hogy sült el utána?

Köszi a válaszokat!



2013. szept. 11. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki azt mondja, hogy felmelegítve csak a káposzta jó, de baráti társaságban van 2 pár is akikkel ez történt, majd házasság, gyerek, stb. Kivételek vannak.
2013. szept. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Utána megint szakítottunk, csak még csúnyábban. Aztán még harmadszor is, na az már durva volt :-/


Hagyd inkább.... ami nem működik azt nem szabad erőltetni.

2013. szept. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Mi 3 év után mentünk szét egy hónapra! Ma 10 éve együtt vagyunk és családot alkotunk még mindig szerelemben!:) Nekünk jót tett!
2013. szept. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a szakítás után 4 hónap múlva jöttünk össze ismét. A párom akart szakítani, és megbánta. Szerencsére nem tett semmi olyat, amit meg kellett volna bocséjtanom, nem volt közben más nő az életében. Haverozott, csavargott... Ez egy éve volt, azóta nagyon jó a kapcsolatunk, tüzes és szenvedélyes, kiegyensúlyozott. Épp tegnap mondta a párom, hogy a külön töltött idő tudatosította benne, hogy sokkal erősebb kötelék van köztünk, mint hitte. Persze változtattunk dolgokon, máshogy csinálunk sok mindent, mint előtte. Meg kellett beszélnünk, mi vezetett a kapcsolat elromlásához. Enélkül nem működne.
2013. szept. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mi is így tettünk, megváltoztatjuk a dolgokat, amik eddig nem voltak jók. Ez úgymond jót is tett nekünk, hogy egy kis ideig külön voltunk, mert rájöttünk, egymás nélkül nem tudunk élni. Remélem úgy lesz, ahogy az egyik kedves válaszoló is írta, hogy tovább együtt maradunk.
2013. szept. 12. 16:21
 6/7 anonim ***** válasza:
a kérdező előtti válaszadótól kérdezném (ha még olvassa valaki a kérdést): miért szakított veled akkor a párod? Milyen indokkal? Sajnos nálunk is hasonló a helyzet, én látszólag zokszó nélkül beletörődtem a szakítás(á)ba, nem hisztiztem, nem üvöltöztem. De egyszerűen egy belső hang azt súgja (talán átver, ki tudja), hogy ennek nincs vége, és neki ez le sem esett még, hogy mit dobott el magától. Nálatok (és nálad is, kérdező) mik voltak az okok?
2013. dec. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nálam konkrét ok talán nem is volt. Soha nem éreztem még olyat, hogy a szerelem átvált szeretetbe, de ebben a kapcsolatomban úgy történt. Azt hittem, hogy talán nem szeretem, elbizonytalanodtam, ő pedig összetört. Mikor szakított, azonban éreztem, hogy nekem ő kell, nem jó nélküle.. Azóta együtt vagyunk és mikor kicsit is "elbizonytalanodok" vagy minek nevezzem, arra gondolok, hogy mással jobb lenne? más kell? esetleg egyedül? -és újra rájövök, hogy nem, nekem csak ő kell...
2014. jan. 3. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!