Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Helyesen teszem, hogy távol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyesen teszem, hogy távol tartom magam tőle? Szeretet, vagy józan ész?

Figyelt kérdés

Férjemmel három évig voltunk együtt. Három év után egyszerűen bekattant, rájött, hogy ő nőzni akar. El is küldött a házból, (az ő lakása) szüleimhez mentem. Be is vallotta, hogy igen ő csajozott, vagyis a fejemhez vágta, őrült módon viselkedett. Majd azóta eltelt közel fél év, azóta is kb heti rendszerességgel ír nekem, hogy béküljünk ki. A kapcsolatunk jó volt, voltak zűrök, de hol nincs, összességében jól megvoltunk együtt. Valahol még szeretem, de ha arra a nőzésre gondolok, és hogy ezért kitett engem a lakásból, elmondott mindennek, tombolt, őrjöngött, úgy érzem jól tettem, hogy eljöttem. Inkább most mint később, amikor esetleg gyerek is született volna.

Én 30 vagyok, ő 35.



2013. szept. 27. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk például nincsenek zűrök. Egyáltalán. Miért természetes ez?


Fiatal vagy, keress olyat, ahol egyáltalán nincsenek zűrök és az egyik nem dobja ki a másikat.

2013. szept. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem helyesen teszed.
2013. szept. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

FE LEJTSD EL!

egye meg amit főzött!

2013. szept. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd vissza semmi értelme ha akkor megtette most is megteszi majd elöbb utobb
2013. szept. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól teszed,ha nem csinálsz magadból lábtörlőt.
2013. szept. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A helyzet az, hogy egy önérzetes nő ad a saját méltóságára, és bizonyos dolgokat nem hajlandó eltűrni senkitől, még akkor sem ha azzal saját magát is nehezebb helyzetbe hozz.


Pl. önérzetes feleség akkor is kidobja az őt megcsaló férjet, ha utána kertes házból kis lakásba kénytelen költözni.


Önérzetes persze csak az a nő lehet, akinek van rá lehetősége (csinos, iskolázott ezért versenyképes, nem szorul gondoskodásra).


Ha a megaláztatásokat egyszer elkezded tűrni, utána már kapod folyamatosan!


36F

2013. szept. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el. Kezdj új életet.
2013. szept. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!