Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megteszek mindent, ami tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megteszek mindent, ami tőlem telik de ez sem elég. Szünetet kér. De miért?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban élünk 2 honapja. Allitása szerint mindennél jobban szeret és én vagyok neki a legfontosabb. Tegnap mégis azt mondta, hogy neki ez igy nem megy időre van szüksége, hogy atgondolja a dolgokat. Ez mit jelent?

2013. szept. 29. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt,hogy nem kellesz neki,és eddig is csak hülyített.
2013. szept. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 kendrazoltan ***** válasza:
Azt jelenti, hogy az elején úgy gondolta, hogy a szerelem minden távolságot legyőz, aztán szembesült a zord valósággal, hogy ez nehezebb, mint azt az elején gondolta...amúgy 2 hónapos a kapcsolatotok, vagy régebb óta vagytok együtt, amikor közbejött a távolság?
2013. szept. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

nem vagy mellette és túl sok ideje van filózgatni. ami hidd el,borzasztó tud lenni,ha olyan típus,aki hajlamos kattogni valamin. az is lehet hogy csak unatkozik és nem tudja mit kezdjen magával. emellett a távolság gyilkos lehet,sok ember ilyenkor kattog minden butaságon,pl: hol vagy éppen,mit csinálsz,szereted-e igazán,nem tetszik-e más,mi lesz így veletek,meddig működik így ez,hiányzol neki stb stb a végletekig lehetne sorolni. mond neki h legyen fair veled és mondja el konkrétan és egyenesen,hogy mi az oka annak,hogy időt kér. mert máshogy nem tudsz segíteni neki,hisz néma gyereknek anyja sem érti a szavát.

sok sikert! :) majd írd meg mit mondott :)

bocsi ha "csúnyán" reagáltam,de tudom milyen ez,én is megéltem.

22L

2013. szept. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Alapbol igy kezdtük 2 honapja. Előtte nem volt semmi nem is ismertük egymást.

Az a helyzet hogy igazábol hétvégén tudnánk találkozni csak, de már 1 honapja nem láttuk egymást.Mindig ugy alakitom h ráérjek hétvégén, de nki mindig közbe jn valami amiről ált nem tehet :/

Legutoljára ezt irta.


11:39

Kicsim nekem ez igy nem megy szuksegem van szunetre


Legy jo:( szia<3


Hivogattam irtam sms-t irtam neki. Semmi reakcio azota :/

Hajlamos filozgatni. Megkéreztem mi baj(még tegnap éreztem h nem volt vm oké) nem kaptam egyenes választ.

Nem tudom mi tévő legyek .... Mit kéne gondoljak ?

A találkozásainkat ált azért nem tudtuk összehozni mert neki volt vm mas dola amiröl nem tehetett(kötelező)

2013. szept. 29. 17:26
 5/9 A kérdező kommentje:

én 19 F

ő 18N

2013. szept. 29. 17:30
 6/9 anonim ***** válasza:
3. válaszoló vagyok. hát figyi,ez így elég rosszul hangzik :/ ahogy leírtad én is látatlanba is azt mondom,hogy voltak ennek jelei :S tuti 100 százalék biztos,hogy amikor lemondott egy találkozót,az tényleg csak azért volt,mert kötelező dolga volt? BIZTOS? mert sajnos nem úgy tűnik :( azt meg semmiképp ne hagyd,hogy játszadozzon veled. ami nem megy,nem szabad erőltetni,te se erőltesd rá magad,mert annál rosszabb lesz. és ha igazán szeret vagy szeretett téged,akkor lehetne benne annyi,hogy hagyja a mellébeszélést és méltat téged egy őszinte válaszra :( egyébként becsülendő hogy fiú létedre ennyire a szíveden viseled,hogy még itt is megkérdezed idegenektől hogy mit gondolnak,kár hogy a barátnőd nem tudja értékelni ezt :(
2013. szept. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kendrazoltan ***** válasza:
Nem akarok negatív ember lenni, de szerintem ez nektek nem fog működni, mert a távkapcsolat akkor is nehéz ügy, ha a távolság egy meglevő "normális" kapcsolatba jött...ha így kezditek, akkor egy ideig az ember elhiszi, hogy működhet, de amikor szembesül azzal, hogy mennyire nehéz fenntartani egy kapcsolatot folyamatos érintkezés (itt nem csak szexre gondolok) nélkül, rájön, hogy ez így nem jó...szerintem nála most esett le...ne haragudj, de szerintem ne álltasd magad valótlan illúziókkal...és tényleg ne haragudj, de ez 99%...
2013. szept. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igazábol az ugy neveztt családja csak kihasználja és csak szenved ott...

Csak énvagyok neki.

Kezdem én is azt hinni, hogy lehet nem mindig kötelező dolga volt :/

Viszont most azt mondta, hogy:


Adam

Nembirlak elengedni


Hogy érted..?


Kell a szunet de nembirok nembeszelni veled


Most akkor ez mit jelent?

Kellek de mégsem...? Megkérdeztem h most mit akar telefonon azt mondta nem tudja összevan zavarodva... Egyelőre barátként kellek neki. WTF?! Én ne mtudok rá barátként tekinteni, nem tudom hogy ő hogyan képes barátként tekinteni rám... :/

2013. szept. 29. 18:48
 9/9 A.R. ***** válasza:
Ez tök egyértelmű a csaj dumájából is. Nem akar kész vége vagy van egy 3. ennyi
2013. szept. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!