Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha most szünetet kérek, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most szünetet kérek, az biztosan a végét jelentené?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt a barátommal, ő 18 éves én 17. Állandóan együtt vagyunk és már úgy érzem, hogy nagyon idegesít, nem tudom leszoktatni róla, hogy ne fogja meg a mellem vagy a fenekem pl. az utcán, fesztiválon vagy akárhol és iszonyúan cikinek érzem, mikor ezt csinálja, aztán hiába szidom le érte, tehetek bármit, mindig elfelejti vagy nem tudom, és csinálja tovább.

Aztán vannnak még ilyen rohadt idegesítő szokásai, hogy folyton harapdál, és általában fáj is.(Pl. van egy bazinagy kék harapásnyom a combomon)

Szóval egyáltalán nem úgy bánik velem ahogy kellene, és közölhetem vele megértően, kedvesen, határozottan, szigorúan, mérgesen, egyszerűen nem bírja felfogni vagy nem tud leszokni róla, pedig iszonyatosan idegesít, már nem is akarok vele találkozni ezek miatt...

Nem akarok vele szakítani, mert szeretem és amúgy jól elvagyunk, de úgy érzem ezt már nem bírom. Ha ezt elmondom neki, és megmondom hogy szünetet szeretnék, akkor szerintetek átgondolná ezt a dolgot? Vagy ezen semmi sem segít? Már tényleg nem bírom


2013. júl. 20. 14:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Szegény srác. :S
2013. júl. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Akszidentális Errőr ***** válasza:
A szünet tulajdonképpen olyan szakítás, ahol még azt várják a felek, hogy idővel folytathatják, de szerintem felesleges így nevezni... Mondd meg neki, hogy ha ezt nem fejezi be, akkor vége. Aztán, ha nem ért a szóból, akkor szakíts vele.
2013. júl. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ja szegény srác, ha veled ezt csinálná valaki nem így gondolnád:))
2013. júl. 20. 14:19
 4/11 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy a helyedben nem szünetet kérnék, hanem elmondanám neki, hogy vegye komolyan amit mondasz mert különben elhagyod.


Egyébként csak azt nem értem ha 2 évig nem zavart akkor most miért? Vagyis nyilván ez nem normális dolog, gondolom kissé megalázottnak érzed magad ezekben a "fogdosós" helyzetekben....de eddig miért nem szóltál neki? (legalábbis feltételezem az elején már ezt elnézted neki, és ezért nem fogja fel) ?!

2013. júl. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ismerős... Az én barátom is szóról szóra ugyanezt csinálta. Ami még idegesített, hogy állandóan lefogott és halálracsikizett, már alig kaptam levegőt, de ő csikizett... Szerencsére leszokott róla. Szerintem, ha ritkábban találkoznátok, megoldás lehetne.
2013. júl. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ezeken a problémákon a szünet segítene. Szóval ja, előbb-utóbb úgyis szakítás lesz.
2013. júl. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Utolsó!!! Velem is totál ugyanez van. Ha valami nem tetszik neki, akkor elkezd fenyegetőzni, hogy akkor megcsikizlek. Mondom akkor csikizz meg. És akkor elkezd csikizni a nyílt utcán..:D már herótom van tőle komolyan.


Amúgy nem 2 éve csinálja ezt, vagyis az elején is csinálta nagy-nagy ritkán, de mindig rászóltam, és akkor vette a lapot, viszont mostanába nagyon felbátorodott...


Most elmondtam neki a dolgot, és mondtam, hogy nagyon idegesítő és szarul érzem magam miatta, azt mondta sajnálja és leszokik róla... Hát remélem is...

2013. júl. 20. 14:27
 8/11 anonim ***** válasza:

a szünet szinte minden esetben = a szakítással

mond meg neki, amúgy nekem ez nem lenne idegesítő,

beszélni kell és érthetően, szóval arra figyeljen amit mondasz, nem dugás,netán szex közben, hanem akkor ha Rád figyel kérd meg ne tegye N

2013. júl. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

bocsi, utolsó előttinek szólt.

amúgy nem akarok vele emiatt szakítani, szóval még azért próbálkozom tudatni vele, hogy nagyon gáz

2013. júl. 20. 14:28
 10/11 A kérdező kommentje:

na már teljesen belezavarodtam a válaszokba. :D

amúgy köszi mindnekinek :) remélem leszokik róla...

2013. júl. 20. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!