Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 hónap után elbizonytalanodta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónap után elbizonytalanodtam. Lehet szünetet kérek tőle, lehet észbe kap és rájön, hogy fontos vagyok neki vagy az ellenkezőjére, hogy nélkülem is jó neki és akkor ennyi volt?

Figyelt kérdés
2013. szept. 29. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez elég kevés info szerintem...

Ha már szünetet kérsz tőle,az már szerintem rég rossz...

2013. szept. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Eddig biztos voltam abban, hogy vele akarok lenni, csak most a hétvégén bizonytalanodtam el..

Pénteken megígérte, hogy szombaton találkozunk és próbáltam tegnap hívni, de nem tudtam elérni. Szülinapot volt ünnepelni (nem az övét), de azt mondta majd hív és találkozunk..

2013. szept. 29. 13:58
 3/6 anonim ***** válasza:
NE szünetet kérj! Akkor már szakíts vele rendesen! Vaagy, ha nem szakítasz, próbáld vele megoldani a dolgokat a kapcsolatban. De ne "szünetelj"....Ez tök baromság.
2013. szept. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ASOT ***** válasza:

1-esnek van igaza.

Szünet nem jó.

2013. szept. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De hogy oldjam ezt meg? Azt akarom hogy rájöjjön, hogy kellek neki vagy nem..
2013. szept. 29. 14:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát akkor drááágám, kommunikálj vele netán, és mondd neki, hogy döntse el, kellesz-e neki, vagy sem. Mellesleg, ha neked nem tetszik az ő viselkedése, azt megjegyezheted neki, és kérdezheted az okát, valamint, hogy nem szeretne-e a kedvedban változtatni!

Ha pedig ő semmi nem tesz, és neked ez továbbra sem tetszik, akkor Neked kell szakítanod!

2013. szept. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!